Spot of Tallinn toob spordituristid Eestisse

Tallinna külje all avatud elamusspordikeskus Spot of Tallinn on ainulaadseim kogu Euroopas. Keskuse eesmärk on lisaks kohalike kasutajate teenindamisele muutuda kogu Euroopa ekstreemspordiharrastajate mekaks. Spot of Tallinn pakub maailmatasemel võimalusi nii professionaalsetele sportlastele, harrastajatele ja tulevastele tippudele nii Eestis, Euroopas kui kogu maailmas.


Kolmekorruselises sisehallis on BMX treeningrada, erinevad skatepargid, trampoliinid, akrobaatika ala, poroloonbasseinid ning drop-in atraktsioonid, mis võimaldavad mitmetel spordialadel, sealhulgas neljal olümpiaalal, korraldada rahvusvahelisi võistluseid ning treenida tipptasemel keskkonnas. Keskuse siseosa atraktsioonid on disaininud Woodwardi keskuste peadisainer – Nate Wessel. BMX välikrossiraja disainis Pekingi, Londoni ja Rio de Janeiro olümpiamängude BMX krossiradade autor ameeriklane Tom Ritzenthaler.
Spot of Tallinn avas oma uksed 4. veebruraril, 2016. aastal. Tegemist oli MTÜ Elamusspordikeskuse Ühingu projektiga, mida toetasime piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetmest.
X