Saksa pered mängivad Eestist pärit kohvritel

Lauamängudega varustatud reisikohvreid tootev Tallinna ettevõte Playluggage on leidnud oma toodangule turu mitmes välisriigis, sealhulgas Saksamaal, Metro kontserni kuuluva Galeria Kaufhofi poodides. Lähiaastatel kavatseb ettevõte kolida kohvrite tootmise Hiinast Eestisse.


Playluggage’i reisikohvrid erinevad teistest kohvritest kuju ja värvi poolest. Peale selle on kohvritel lisafunktsioon – nendel saab joonistada ja mängida erinevaid lauamänge.

Playluggage’i müügijuht Martin Rungi ütleb, et firma algne idee oli toota kirjusid, lennujaama pagasikarussellil teistest erinevaid ja vastupidavaid kohvreid. Idee ühendati sisuka ajaveetmise võimalusega ja nii sündiski väljapaistva välimusega, vastupidav ja meelelahutust pakkuv reisikohver.

Ettevõte on suunanud oma fookuse välisturule. Eelmise aasta kevadel sõitsid ettevõtte müügijuhid Leila Tamm ja Martin Rungi üheksa kohvriga Kölni, et tutvustada oma toodet Saksamaa ühe suurima kaubamaja Galeria Kaufhofi kohvrimüügi kategooriajuhtidele.
Ettevõtte Saksa turule minemist nõustas ja aitas vajalike kontaktidega EASi Saksamaa ekspordinõunik.
Edasimüüjad on firmal nüüd ka Soomes, Itaalias, Hispaanias, Hiinas ja Austraalias, õige pea ka teistes Euroopa riikides.
X