Starditoetus aitas Sirloini lihatööstuse edukalt käima tõmmata

Väiketootja Sirloin töötas pärast EASi starditoetust välja ning tõi turule mahelihasnäkkide sarja Vinnukas, mis on Eesti esimene maheveiselihast valmistoode. Vinnuka sarja toodete suurepärane maitse ja kompromissitu kvaliteet loovad eeldused edukaks müügiks nii meil kui piiri taga.

Sirloini lihatööstus peab projekti õnnestumise üheks oluliseks võtmeks suurepäraseid suhteid oma heade koostööpartneritega, kellelt renditakse tootmisruume, ostetakse toorainet ja küsitakse nõu oma plaanide realiseerimiseks. Ka EASi äriplaani konsultatsioonidest sai ettevõte väga vajalikku abi ja julgust oma plaanide ellu viimiseks.


EASi starditoetuse kaasabil läbiviidud Sirloini projekt on hea näide sellest, kuidas ettevõtja valdkondlik kogemus ning põhjalikult läbi mõeldud äriplaan viivad eduka ettevõtte käivitamiseni. Ettevõtte jõulisele stardile järgnenud stabiilsed kasvunumbrid annavad tunnistust sellest, et Eesti on  juurde saanud ühe kvaliteetset toitu valmistava ekspordile suunatud ettevõtte.
Järvamaal Koeru vallas tegutsev lihatööstus Sirloin pakub Eesti inimestele kodumaisest mahelihast valmistatud kvaliteetseid tooteid, mis vastavad ka kõige nõudlikemate klientide ootustele. Seetõttu ei sisalda ettevõttes valmistatud naturaalsed lihatooted sünteetilisi lisaaineid, säilitusaineid ega maitsetugevdajaid.

Toetust rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.
X