E-Piim müüb moodsat Eesti piimandust

AS E-Piim Tootmine on tegelenud viimastel aastatel EASi kaasabil oma ettevõtte arendamisega õige laias spektris: moderniseeritud on tootmiskorraldus, tootmine ja turustamine.

 


EASi toel viidi 2013. aastal ettevõttes läbi tootmiskorralduse diagnostika projekt, mis andis suuna edasiseks arenguks. Sellele järgnesid kolm tootmiskorraldust parendavat projekti: tootmisega loodava lisandväärtuse suurendamine kulude vähendamise kaudu, infotehnoloogia juurutamine meiereis ning veebi kodulehekülje täiustamine ja tootekataloogi loomine.

AS-i E-Piim Tootmine juhatuse esimehe Jaanus Muraka selgitusel on projektide abil paranenud ettevõtte konkurentsivõime välisturul, sest senisest täiuslikum planeerimine ja infotehnoloogia rakendamine kiirendab otsustusprotsesse ja tagab operatiivsema tagasiside äripartneritelt.
Interneti kodulehe täiustamine aitab Muraka sõnul suurendada ettevõtte populaarsust, tootekataloogis aga kajastub sortiment eesti ja inglise keeles.

AS E-Piim Tootmine kuulub piimandusühistule E-Piim, mis omakorda kuulub Eesti piimatootjatele. E-Piima tootesortimendi moodustavad või, juust ja piimapulbrid.

Projekte on rahastanud Euroopa Sotsiaalfond.
X