visitestonia.com

Avatud Sihtgrupp: Eestis registreeritud turismiettevõtjad ja ürituste korraldajad, kelle teenused on suunatud sise- ja välisturule.

EAS turismiarenduskeskus pakub turismiettevõtjatele võimalust turundada oma tooteid ja teenuseid riiklikus turismiinfoportaalis Visitestonia.com / puhkaeestis.ee. Loe lähemalt, miks peaks sinu ettevõte olema Visit Estonia veebilehel.
Euroopa Regionaalarengu Fond

Eesmärk


Puhkaeestis.ee ja Visitestonia.com veebilehe eesmärk on tutvustada Eestit kui atraktiivset reisisihtkohta, andes ülevaate Eestis asuvatest sihtkohtadest ning turismitoodetest ja teenustest. Puhka Eestis on suunatud eesti keelt kõnelevale siseturistile. Visit Estonia on suunatud välisturistile ning hõlmab erinevaid keelekeskkondi. Keelte valik põhineb külastajate arvul nii päriselus kui ka veebis: nii reaalsetel kui ka potentsiaalsetel külastajatel. Põhikeeled (eesti ja inglise) + lähiturud (soome, vene, läti) + võtmeturud (saksa, rootsi, hiina). Ettevõtjal ja ürituse korraldajal on võimalik ise luua mugavalt oma kasutajakonto registreerudes Visit Estonia andmebaasi kasutajaks.

Tingimused

Täpsem info kasutustingimustest on leitav riiklikus turismiveebis.


Osalemine

Täpsem info kasutustingimustest on leitav riiklikus turismiveebis.

Kui vajad abi seoses puhkaeestis.ee ja visitestonia.com keskkonnaga, soovides riiklikku turismiandmebaasi oma ettevõtte pakkumisi lisada või neid seal täiendada-muuta, siis palume pöörduda vastava maakonna andmehalduse spetsialisti poole.

X