Turismiturundus ettevõtjatele välisturgudel

Avatud Sihtgrupp: Välisturgudel turundustegevusi teostavad ettevõtted, erialaliidud ja sihtkohad.

Turundame Eestit turismimaana professionaalidele: reisikorraldajatele ja -büroodele, et laiendada nende pakettides Eesti ettevõtete ja sihtkohtade pakkumist. Turundame puhkuse- ja konverentsiturismi, viimase puhul peale Eesti konverentsipaikade veel motivatsioonireiside korraldamise võimalusi.
Euroopa Regionaalarengu Fond

Eesmärk

Tulemused


Turundus hõlmab järgmisi töövorme:

  • Suured turismimessid välismaal. Siia kuuluvad nii ainult professionaalidele mõeldud üritused kui ka suurte lõpptarbijamesside profipäevad ja -alad.
  • Väiksemad kontaktüritused välismaal, nn workshop‘id. Alustame Eesti võimaluste esitlusega mingil teemal, sellele järgnevad enamasti Eesti ettevõtjate silmast silma kohtumised valitud reisikorraldajatega. Workshop‘ide hulgas on nii välismaiste ettevõtjate ja organisatsioonide algatusel toimuvaid kui ka turismiarenduskeskuse enese korraldatud üritusi. Kaugturgudel nagu Hiina ja Jaapan toimuvad need sageli roadshow vormis, et hoida kokku kulusid ja aega. Eesti ettevõtjatele on need tänuväärne vorm jõuda kiiresti palju rohkemate oluliste partnerite ja tulusate tehinguteni, kui oleks võimalik omal käel.
  • Tootetutvustusreisid Eestis. Tutvustame Eestit välismaistele professionaalidele kohapeal, koostades nende spetsiifilise huvi järgi rätsepatööna tutvumisprogramme.

Tingimused

Plaanime ja teeme turundust koostöös turismiettevõtjate ja -organisatsioonidega. Koostöö hõlmab ka ürituste korraldamise, messidel osalemise jm kulude jagamist.


Osalemine

Turismi äriürituste aastakava asub visitestonia.com veebi professionaali osas. Samas jagab turismiarenduskeskus ka muid võimalusi turismiettevõtetele ja -sihtkohtadele end turundada.

Ettevõtete kliendisuhete juht Kristiina Kästik (kristiina.kastik@eas.ee)
Sihtkohtade kliendisuhete juht Kristiina Jors (kristiina.jors@eas.ee)

X