Kontaktiotsingu teenus

Avatud

Teenuse raames aitame Eesti eksportijal leida andmebaasidest võimalike klientide, edasimüüjate või muude äripartnerite kontakte üle maailma.
Euroopa Regionaalarengu Fond

Õigete kontaktide leidmine välisturul on paljudele eksportivatele ettevõtetele üks peamisi väljakutseid, kuid tihti puuduvad vajalikud ressursid nende leidmiseks. Siinkohal saab EAS aidata esmaste kontaktide loomisel, pakkudes võimalust saada kiiresti välisturul tegutsevate ettevõtete kontaktide nimekiri, kellega ühendust võtta ja oma ekspordiplaanidega edasi liikuda. EAS nimekirjas olevate ettevõtetega ühendust ei võta, seda teeb teenuse tellinud eksportija.

Kontatktiotsingu teenus on lihtne andmebaasiotsing, mille raames saab Eesti eksportija andmebaasidest väljavõtte välisettevõtete kontaktidega ning edasine ühenduse võtmine on ettevõtja enda teha.


Osalemine

Teenus on Eesti eksportijatele tasuta. Huvi korral võta ühendust meili teel või täida päringuvorm, kirjeldades võimalikult täpselt otsitava ettevõtte profiili – näiteks riik, sektor, ettevõtte suurus jne. Vastus saadetakse kolme tööpäeva jooksul.


Vali sobiv sündmus alljärgnevast nimekirjast

X