Horisont 2020

Avatud Sihtgrupp: tehnoloogiaettevõtted, tootmisettevõtted ning teadus- ja arendusettevõtted.

Horisont 2020 on Euroopa Liidu suurim teadusuuringuid ja innovatsiooni toetav programm,  mis panustab 2014-2020 kokku umbes 14 miljardit ettevõtlusesse läbimurdeliste innovatsioonide turule toomiseks ning seeläbi oluliste ühiskonnaprobleemide lahendamiseks ja Euroopa konkurentsivõime suurendamiseks.

EAS toetab Eestist startivaid üleilmse ambitsiooniga uuenduslikke ettevõtteid selle programmi rahvusliku kontaktpunktina, nõustades idee vormumist edukaks projektiks.
Euroopa Regionaalarengu Fond

Eesmärk


Kui teil on idee arendada välja maailmamuutev innovaatiline toode või teenus, siis võtke ühendust ja hindame koos, kuidas ja millised Euroopa rahastusvõimalused võiksid selle idee elluviimiseks sobida ning kuidas me teid aidata saame.

Kasulikke linke:

Tingimused

  • Toetust annab Euroopa Komisjon üleeuroopalises konkurentsis.
  • Vastavalt konkreetsele instrumendile varieerub võimalik toetussumma 0,1 – 3 miljonit eurot.
  • EIC Acceleretor võimaldab täiendavalt taotleda ka kuni 15 miljonit eurot omakapitali investeeringut vastava Euroopa Liidu fondi poolt.
  • Toetuse rahastusmäär on 70%, kasutusel on osaline ettemaks.

Osalemine

Elekrooniline taotlemine toimub Euroopa Komisjoni taotluskeskkonnas inglise keeles. Soovitame kindalasti enne taotlema asumist konsulteerida meiega, et saaksime teid parimal viisil aidata.

Kaido Sipelgas, kaido.sipelgas@eas.ee

X
X