Globaalsete eestlaste võrgustik

Avatud Sihtgrupp: Eesti eksportöörid.

Globaalsete eestlaste võrgustik on kogenud äriinimeste võrgustik, mis nõustab vabatahtlikkuse alusel Eesti ettevõtteid välisturgudele sisenemise küsimustes.

EesmärkTeenuse raames saab Eesti ettevõte uurida vastava ekspordituru globaalselt eestlaselt oma toote või teenuse võimalustest. Eesti ettevõte saab globaalselt eestlaselt nõu ja vihjeid, kuidas oma toote või teenusega vastavale eksporditurule siseneda. Samuti võib globaalne eestlane jagada oma kontaktvõrgustikku sihtriigis, et Eesti eksportöör saaks jutule oma tegevusala õigete inimestega.

Teenust osutavad globaalsed eestlased, kes on meie nimetatud suurte kogemustega äriinimesed ja kes tunnevad hästi konkreetse ekspordituru ärikeskkonda ning omavad seal laia kontaktvõrgustikku. Globaalsed eestlased võivad olla isikud, kes tunnevad hästi mõnda välisturgu või kellel on tihe ärisuhe Eestiga ning soov aidata Eesti ettevõtteid oma koduturule.

Tingimused

Globaalsete eestlaste profiilide all näete välisturgude lõikes, kus see teenus on kättesaadav. Me ei paku globaalsete eestlaste võrgustiku teenust turgudel (Soome, Rootsi, Norra, Taani, Saksamaa, Prantsusmaa, Holland, Suurbritannia ja Hiina), kus pakume ekspordipartneri otsingu teenust.

Globaalsetel eestlastel on ka õigus keelduda Eesti ettevõtte nõustamisest, kui ta ei saa aru ettevõtte soovist, ei oma vastava valdkonna kogemust või on ilmnenud võimalik huvide konflikt.


Osalemine

Globaalsete eestlaste võrgustiku osutatud nõustamisteenus on Eestis registreeritud ettevõtetele tasuta.

Globaalsete eestlaste profiilidega saab tutvuda siin.

Huvi korral täitke päringuvorm. Kindlasti tuleb oma päring kirjutada inglise keeles selgelt ja arusaadavalt lahti, et globaalsele eestlasele oleks teie ettevõtte ees seisev väljakutse hästi arusaadav.

Sven Valliste
627 9448
Sven.Valliste@eas.ee

X