Ajujaht

Sihtgrupp: spetsialistid, üliõpilased ja kõik teised, kes soovivad uut ettevõtet luua ja oma äriidee Ajujahi raames proovile panna.

Ajujaht on Eesti suurim konkurss uuenduslike äriideede leidmiseks, mis pakub osavõtjatele mitmekülgset tuge äriideede edasiarendamisel ning ärimudeliks vormimisel.

Ideede korje on selleks korraks lõppenud. Esitati 341 ideed, millest novembrikuus valiti välja 100 parimat ning 2018. aasta maikuu superfinaalis kuulutatakse välja üldvõitja. 

Külasta Ajujahi veebilehte www.ajujaht.ee.

Jälgi Ajujahi tegemisi ka Facebookis ja Twitteris.

 
Euroopa Regionaalarengu Fond

Eesmärk

Tulemused


Ajujahi auhinnafond pakub võimaluse algkapitali hankimiseks. Mentorid tagavad kõrgtasemel ekspertiisi. Koolitused annavad teadmised idufirma loomiseks. Lisaks ei saa alahinnata kasulike kontaktide loomise väärtust ega laiahaardelist meediakajastust, mida Ajujaht endaga kaasa toob.

Tingimused

Kõik on oodatud Ajujahile oma äriideed esitama – nii tudengid, kooliõpilased kui ka juba tööturul aktiivsed inimesed, kes soovivad karjäärimuutust ning kaaluvad oma ettevõtte loomist. Konkursil osalemise ainus tingimus on, et äriideedega ei ole viimase 6 kuu jooksul alates konkursile kandideerimise tähtajast tulu teenitud.


Osalemine

Ajujahiga on võimalik liituda kalendriaasta sügisel, kui algab äriideede esitamine Ajujahi konkursile.

 

X