Tark Tööstus

Soovid olla kursis  tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise viimaste arengutega Eestis ja mujal? Liitu meie “Tark tööstus” Facebooki grupiga ja tule räägi kaasa!

Mis on tööstuse digitaliseerimine?

Tööstuse digitaliseerimist mõistetakse tihti kui kas mõne uue arvutiprogrammi või roboti kasutuselevõtmist. Tehnoloogiliste lahenduste kasutamine on kindlasti oluline osa digitaliseerimisest, aga isegi veel olulisem on targalt kasutada tehnoloogia abil korjatud andmeid. Nii on võimalik optimeerida ja efektiivistada seniseid protsesse ja luua uusi ärimudeleid. Digitaliseerimine tagab, et tööstusettevõtted areneks ja püsiks konkurentsivõimelised ning jõuaksid tulemusteni kiirelt, paindlikult ja nutikalt.

Miks digitaliseerida?

Igal ettevõttel võib „king pigistada“ erinevast kohast. Digitaliseerimisega alustamisel on oluline tuvastada oma senistes protsessides nõrgimad kohad ja leida nendele tänapäevased tehnoloogilised lahendused. Näiteks aitab digitaliseerimine leevendada tööjõupuudust, suurendada tarnekiirust ja tarnekindlust, võtta vastu andmetel põhinevaid strateegilisi otsuseid ning luua uusi ärimudeleid. Kõik see võimaldab tööstusettevõttel suurendada oma tulu, pakkuda klientidele innovatiivseid lahendusi ning laiendada oma äritegevust.

Digitaliseerimise tugi sinu ettevõttele

Uudised

Droonitehnoloogiaga kiiremini, kõrgemale, kaugemale

Raskest, ohtlikust ja aeganõudvast tööst hoolimata on tulemused sageli ebatäpsed ja vananenud. Just ebatäpne ja aeglaselt korjatud info olid peamised probleemid, mis tõukasid Hepta Airborne´i meeskonda otsima lahendust, kuidas muuta elektrivõrkude analüüsimise protsess kiiremaks, täpsemaks ja odavamaks. Hepta juht Henri Klemmer räägib, kuidas digitaliseerimine ja automatiseerimine neile appi tulid ning millise lahenduse nad tänaseks on välja töötanud.

13.01.2021

Salvest: tagasilöögid annavad võimaluse õppimiseks ja arenemiseks

Kodumaise toidutootja Salvest tegevjuht Triin Kõrgmaa räägib, miks on automatiseerimine, digitaliseerimine ja uute tehnoloogiate kasutuselevõtt toidutööstuses vältimatu ning mida on Salvestis tehtud selleks, et toota võimalikult efektiivselt.

07.01.2021

Arras: Digitaliseerimine annab ekspordile hoogu juurde

Ehituskinnitusvahendite tootmise ja hulgimüügiga tegeleva Arras Construction Furniture tegevjuht Lauri Kivi räägib, kuidas digitaliseerimine on aidanud neil saada koduturu liidriks ja oma ekspordimahtusid suurendada.

14.12.2020

Pipelife: ehitussektoris üksi tangot ei tantsi

Ehitussektor jääb oma tootlikkuses teistest sektoritest maha ja ilma digipöördeta pole silmnähtavat muudatust võimalik esile kutsuda, räägib Pipelife´i tegevjuhi Anti Orav. Digitaliseerimine on äriprotsesside arendamisel loomulik areng ning konkurentsis püsimiseks peaksid kõik ettevõtte põhiprotsessid olema automatiseeritud. 

11.11.2020
Kuva rohkem

Soovin saada uudiskirja

X