Tark Tööstus

Soovid olla kursis  tööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise viimaste arengutega Eestis ja mujal? Liitu meie “Tark tööstus” Facebooki grupiga ja tule räägi kaasa!

Mis on tööstuse digitaliseerimine?

Tööstuse digitaliseerimist mõistetakse tihti kui kas mõne uue arvutiprogrammi või roboti kasutuselevõtmist. Tehnoloogiliste lahenduste kasutamine on kindlasti oluline osa digitaliseerimisest, aga isegi veel olulisem on targalt kasutada tehnoloogia abil korjatud andmeid. Nii on võimalik optimeerida ja efektiivistada seniseid protsesse ja luua uusi ärimudeleid. Digitaliseerimine tagab, et tööstusettevõtted areneks ja püsiks konkurentsivõimelised ning jõuaksid tulemusteni kiirelt, paindlikult ja nutikalt.

Miks digitaliseerida?

Igal ettevõttel võib „king pigistada“ erinevast kohast. Digitaliseerimisega alustamisel on oluline tuvastada oma senistes protsessides nõrgimad kohad ja leida nendele tänapäevased tehnoloogilised lahendused. Näiteks aitab digitaliseerimine leevendada tööjõupuudust, suurendada tarnekiirust ja tarnekindlust, võtta vastu andmetel põhinevaid strateegilisi otsuseid ning luua uusi ärimudeleid. Kõik see võimaldab tööstusettevõttel suurendada oma tulu, pakkuda klientidele innovatiivseid lahendusi ning laiendada oma äritegevust.

Digitaliseerimise tugi sinu ettevõttele

Uudised

Comodule: võimalikult vara tasub tagada tarkvaralahendused, mis võimaldavad tegemisi skaleerida

Kiirelt arenev Comodule keskendub mikromobiilsuse arendamisele, tootes nii asjade interneti (IoT) mooduleid, mis võimaldavad hallata jagamismajanduse süsteeme, kui ka elektritõukerattaid Tuul ja Äike brändide alt. Ettevõtte avas 2019. aasta lõpus ettevõtte uue tehase ning juba siis pandi selle jaoks käiku digitaalsed lahendused, et hallata nii tootmise kui ka tarneahela protsesse kohe algusest peale.

27.04.2021
Kuva rohkem

Soovin saada uudiskirja

X