Hindamiskomisjonid

Ettevõtluse ja ekspordi valdkonna hindamiskomisjon

Monica Hankov – komisjoni esimees, EAS
Sigrid Harjo – komisjoni aseesimees, EAS
Eero Liivandi – komisjoni liige, EAS
Kristo Kraanat – komisjoni liige, EAS
Kaarel Aus – komisjoni liige, KredEx
Sigrid Rajalo – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (klastrite valdkonna taotluste hindamise puhul)
Anu-Maaja Pallok – komisjoni liige, Kultuuriministeerium (loomemajanduse valdkonna taotluste hindamise puhul)
Aavo Sõrmus – komisjoni liige, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus (klastrite valdkonna taotluste hindamise puhul)
Tea Danilov – komisjoni liige (klastrite valdkonna taotluste hindamise puhul)
Erki Varbola – asendusliige, EAS
Inge Laas – asendusliige, EAS
Jaak Tikko – asendusliige, KredEx
Kaie Nurmik – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Anu Kull – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (digitoetuse taotluste hindamise puhul)
Kärt Kallion – asendusliige, Kultuuriministeerium (loomemajanduse valdkonna taotluste hindamise puhul)
Andres Kikas – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (klastrite valdkonna taotluste hindamise puhul)

Turismivaldkonna hindamiskomisjon

Liina Maria Lepik – komisjoni esimees, EAS
Külli Kraner – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Sigrid Harjo – komisjoni liige, EAS
Külli Karing – komisjoni liige, Eesti Turismifirmade Liit
Monica Hankov – asendusliige, EAS
Anne Samlik – asendusliige, AS Estravel
nimetatakse täiendavalt– asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Hindamisel osalevad lisaliikmed:
Kadri Karu – komisjoni liige, Eesti Konverentsibüroo (rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetuse konverentsiprojektide hindamine)
Merju Künnapuu – komisjoni liige, Kultuuriministeerium (rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetuse kultuuri- ja spordiprojektide hindamine ning rahvusvaheliste suursündmuste projektide hindamine)
Siim Sukles – komisjoni liige, Eesti Olümpiakomitee (rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetuse kultuuri- ja spordiprojektide hindamine ning rahvusvaheliste suursündmuste projektide hindamine)
Anne Samlik – komisjoni liige, AS Estravel (rahvusvaheliste pereturismi atraktsioonide projektide hindamine)
Reet Laos – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (Väikesadamate võrgustiku väljaarendamise projektide hindamine)
Tarmo Mutso – komisjoni liige, Saksa-Balti Kaubanduskoda (rahvusvaheliste pereturismi atraktsioonide projektide hindamine ja turismi ärimudelite projektide hindamine)
Andres Huul – komisjoni liige, MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused (sihtkohtade arenduse koostööprojektide konkursi taotluste hindamine)

Eesti – Norra koostööprogramm Green ICT hindamiskomisjon

Sille Kraam – Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu osakonna ettevõtlusvaldkonna juht (komisjoni esimees)
Kaie Nurmik – Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu osakonna ekspert
Rannveig Solumsmoen Gimse – Innovation Norway vanemnõunik
Magnar Ødelien – Innovation Norway EMP ja Norra Finantsmehhanismi programmi direktor
Monica Hankov – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse toetuste keskuse direktor
Erki Varbola – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse toetuste keskuse tiimijuht
Eero Liivandi – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ettevõtluskeskuse valdkonnajuht
Kristo Kraanat – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse järelevalve ja riskijuhtimisüksuse valdkonnajuht
Kaupo Reede – Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse rakendusuuringute programmi projektijuht
Rauno Mäekivi – Sotsiaalministeeriumi nutika arengu toetamise osakonna nõunik

Ideekonkursi hindamiskomisjon

Monica Hankov – komisjoni esimees, EAS
Riin Roosalu – komisjoni aseesimees, EAS
Kaspar Koppel – komisjoni liige, EAS (loomemajanduse valdkonna ideede hindamise puhul)
Kersti Kuusksalu – komisjoni liige, EAS (digitaliseerimisvaldkonna ideede hindamise puhul)
Tambet Tõnisson – komisjoni liige, EAS (tootearenduse valdkonna ideede hindamise puhul)
Elar Ollik – komisjoni liige, EAS (ekspordivaldkonna väikeprojektide hindamise puhul)
Tiina Truuväärt – komisjoni liige, EAS (ekspordivaldkonna suurprojektide hindamise puhul)
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (tootearenduse valdkonna ideede hindamise puhul)
Anu Kull – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (digitaliseerimisvaldkonna ideede hindamise puhul)
Martti Kalvik – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (ekspordivaldkonna ideede hindamise puhul)
Anette Järvpõld – komisjoni liige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (ettevõtlusteadlikkuse valdkonna ideede hindamise puhul)
Eduard Odinets – komisjoni liige, Kultuuriministeerium (loomemajanduse valdkonna ideede hindamise puhul)
Anu-Maaja Pallok – komisjoni liige, Kultuuriministeerium (loomemajanduse valdkonna ideede hindamise puhul)

Ettevõtjate rakendusuuringute ja tootearenduse meetme hindamiskomisjon

Inge Laas – komisjoni esimees, EAS
Antti Perli – riskiinvestor
Aavo Sõrmus – komisjoni liige, BioExpert OÜ
Seth Lackman – komisjoni liige, Fujitsu Estonia
Ando Jukk – komisjoni liige, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
Marti Hääl – komisjoni liige, Alexela AS
Martin Kruus – komisjoni liige, energeetika, start-up ettevõtlus
Margus Lopp – komisjoni liige, Teaduste Akadeemia
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium
Katrin Pihor – komisjoni liige, Haridus- ja Teadusministeerium
Oskar Otsus – komisjoni liige, Eesti Teadusagentuur
Ilmar Petersen – asendusliige, Jotel OÜ
Oliver Mets – asendusliige, Insero OÜ
Gert Kuus – asendusliige, Inseneribüroo Innotech Solutions OÜ
Margus Uudam – asendusliige, riskiinvestor
Dan Bogdanov – asendusliige, AS Cybernetica, OÜ STACC
Jarek Kurnitski – asendusliige, Teaduste Akadeemia
Mariann Saaliste – asendusliige, Haridus- ja Teadusministeerium
Priit Tinits – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Viktor Muuli – asendusliige, Eesti Teadusagentuur
Eero Liivandi – asendusliige, EAS

Ettevõtjate rakendusuuringute ja tootearenduse meetme hindamiskomisjon (12.07-20.09.2021 läbiviidavale taotlusvoorule)

Mihkel Tammo – komisjoni esimees, EAS
Margus Uudam – komisjoni liige, riskiinvestor
Aavo Sõrmus – komisjoni liige, BioExpert OÜ
Seth Lackman – komisjoni liige, Fujitsu Estonia
Ando Jukk – komisjoni liige, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
Marti Hääl – komisjoni liige, Alexela AS
Martin Kruus – komisjoni liige, energeetika, start-up ettevõtlus
Margus Lopp – komisjoni liige, Teaduste Akadeemia
Kaie Nurmik – komisjoni liige, Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium
Katrin Pihor – komisjoni liige, Haridus- ja Teadusministeerium
Oskar Otsus – komisjoni liige, Eesti Teadusagentuur

Ilmar Petersen – asendusliige, Jotel OÜ
Oliver Mets – asendusliige, Insero OÜ
Gert Kuus – asendusliige, Inseneribüroo Innotech Solutions OÜ
Dan Bogdanov – asendusliige, AS Cybernetica, OÜ STACC
Erki Mölder – asendusliige, Health Founders
Mart Ustav jr – asendusliige, Icosagen Cell Factory OÜ
Andrus Tasa – asendusliige, ToxInvent OÜ
Margus Jäger – asendusliige , Quretec OÜ
Jarek Kurnitski – asendusliige, Teaduste Akadeemia
Mariann Saaliste – asendusliige, Haridus- ja Teadusministeerium
Sigrid Rajalo – asendusliige, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Viktor Muuli – asendusliige, Eesti Teadusagentuur
Inge Laas – asendusliige, EAS

X