Work in Estonia konverents Full-Stack Fest Barcelonas

Aeg
4. september 2019 kuni 6. september 2019
Asukoht
Barcelona
Keel
In English
Korraldaja
Work in Estonia, ellen.eigi@eas.ee


Work in Estonia (EAS) kutsub osalema IT-konverentsidel välismaal, et koos tööandjatega tutvustada Eestit kui väga head töötamise sihtkohta ning värvata välismaa spetsialiste Eesti firmadesse tööle.

Alates 2017. algusest oleme käinud koos tööandjatega IKT-spetsialiste värbamas konverentsidel Itaalias (Codemotion Rome), Ukrainas (JeeConf), Lätis (Devternity), Hispaanias (Barcelona Full-Stack) ja World Developers Congress Viinis ja mujal. Sel aastal on vabu kohti veel alljärgnevatele konverentsidele:

Devoxx UK, 9-10. mail Londonis
Riga Dev Days, 30-31. mai Riias
Full-Stack Fest, 4-6. septembril Barcelonas
Devternity, 6-7. detsembril Riias

Full-Stack Fest Barcelona on rahvusvaheline IT-arenduse konverents, mis koosneb kahest kahepäevasest osast: üks backend ja teine frontend fookusega osa. Full-Stack Fest Barcelonal osalejaid on iga aasta u 700 ning korraldajate sõnul on osalejad:
• Vanuses 25-44
• Peamiselt Euroopast
• Peamiselt developer´id ja tech lead´id
• Enamik auditooriumist peab end edasijõudnuks või eksperdiks
• Osalejaid huvitab lai valik programmeerimiskeeli ja –tehnoloogiaid sh Ruby, Javascript, Performance, Functional Programming, ReactJS, Scalability, Docker, Infrastructure, Internet of Things, Single Page Applications, Go, Rust, Elixir, iOS.

Work in Estonia on ürituse üks peasponsoritest.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 400€ (pluss käibemaks).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud konverentsil osalemise, stendi rentimise, projekteerimise ja ehitusega, samuti rahastatakse sellest summast vajaliku ühise reklaammaterjali tootmist ja transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisikulud ning reklaammaterjalid.

Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 1. juuni 2019.

Osalejate arv on ühisstendil piiratud (maksimaalselt 5 ettevõtet). Kandideerimiseks palun täita elektrooniline ankeet mille leiad siit.

IT-konverentsi ühisstendi rahastus tuleb IKT arenguprogrammist ja EAS-ile eraldatud riigieelarvelistest vahenditest.

Küsimuste korral võtke palun ühendust Work in Estonia juhi Triin Visnapuu-Sepaga: triin.visnapuu-sepp@eas.ee või numbril 56 939 529.


Seotud teenused
X