Work in Estonia konverents Devoxx UK Londonis

Aeg
9. mai 2019 kuni 10. mai 2019
Asukoht
London
Keel
In English
Korraldaja
Work in Estonia, ellen.eigi@eas.ee


Work in Estonia (EAS) kutsub osalema IT-konverentsidel välismaal, et koos tööandjatega tutvustada Eestit kui väga head töötamise sihtkohta ning värvata välismaa spetsialiste Eesti firmadesse tööle.

Alates 2017. algusest oleme käinud koos tööandjatega IKT-spetsialiste värbamas konverentsidel Itaalias (Codemotion Rome), Ukrainas (JeeConf), Lätis (Devternity), Hispaanias (Barcelona Full-Stack) ja World Developers Congress Viinis ja mujal. Sel aastal on vabu kohti veel alljärgnevatele konverentsidele:

Devoxx UK, 9-10. mail Londonis
Riga Dev Days, 30-31. mai Riias
LVIV IT Arena, 27-29. september Ukraina s
Full-Stack Fest, 4-6. septembril Barcelonas
Devternity, 6-7. detsembril Riias

Devoxx UK konverentsil osalevad arendajad ja IT-arhitektid jagamaks uudseid ideid ja häid praktikaid. Osalejaid ca 1300. Peamised teemad: Java, Cloud, Big Data, AI, Robotics, Programming languages, Security, Architecture, Methodologies, arenduskultuur. Konverentsi ajakavas on lisaks loengutele ka töötoad, millele on võimalik lisaks registreeruda.

Rohkem infot: www.devoxx.co.uk

Work in Estonia on ürituse üks peasponsoritest.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 400€ (pluss käibemaks).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud konverentsil osalemise, stendi rentimise, projekteerimise ja ehitusega, samuti rahastatakse sellest summast vajaliku ühise reklaammaterjali tootmist ja transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisikulud ning reklaammaterjalid.

Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 15. märts 2019.

Osalejate arv on ühisstendil piiratud (maksimaalselt 5 ettevõtet). Kandideerimiseks palun täita elektrooniline ankeet mille leiad siit

IT-konverentsi ühisstendi rahastus tuleb IKT arenguprogrammist ja EAS-ile eraldatud riigieelarvelistest vahenditest.

Küsimuste korral võtke palun ühendust ettevõtete kliendisuhete spetsialist Siiri Sänniga siiri.sann@eas.ee või +372 5656 4097


Seotud teenused
X