Work in Estonia IT-konverents Devternity Riias

Aeg
6. detsember 2019 kuni 7. detsember 2019
Asukoht
National Library of Latvia
Keel
In English
Korraldaja
Work in Estonia, ellen.eigi@eas.ee


Work in Estonia (EAS) kutsub osalema IT-konverentsidel välismaal, et koos tööandjatega tutvustada Eestit kui väga head töötamise sihtkohta ning värvata välismaa spetsialiste Eesti firmadesse tööle.

Alates 2017. algusest oleme käinud koos tööandjatega IKT-spetsialiste värbamas konverentsidel Itaalias (Codemotion Rome), Ukrainas (JeeConf), Lätis (Devternity), Hispaanias (Barcelona Full-Stack) ja World Developers Congress Viinis ja mujal.

Devternity IT-konverents toimub Riias 6ndat aastat. Eelmisel kahel aastal oli Work in Estonia konverentsi üks peasponsoritest ning kaasas olnud Eesti tööandjad jäid konverentsiga väga rahule.
Konverentsi ajakava ja lisainfo leiate siit: https://devternity.com/. Konverentsi ajakavas on lisaks loengutele ka töötoad, millele on võimalik lisaks registreeruda.

Korraldajate sõnul on osalejaid oodata umbes 700:
• 83% konverentsil osalejatest on oma ala professionaalid: seenior-arendajad, tarkvara arhitektid ja arendusjuhid.
• Osalejad on peamiselt Lätist, aga ka naabermaadest ja Saksamaalt, Austriast, Skandinaaviast.

Work in Estonia on ürituse üks peasponsoritest.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 400€ (pluss käibemaks).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud konverentsil osalemise, stendi rentimise, projekteerimise ja ehitusega, samuti rahastatakse sellest summast vajaliku ühise reklaammaterjali tootmist ja transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisikulud ning reklaammaterjalid.

Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 01. juuni 2019.

Osalejate arv on ühisstendil piiratud (maksimaalselt 6 ettevõtet). Kandideerimiseks palun täita elektrooniline ankeet mille leiad siit

IT-konverentsi ühisstendi rahastus tuleb IKT arenguprogrammist ja EAS-ile eraldatud riigieelarvelistest vahenditest.

Küsimuste korral võtke palun ühendust Work in Estonia projektijuhi Ellen Eigi-Pankevičienėga: ellen.eigi@eas.ee või numbril 6279 456.


Seotud teenused
X