Brändimess Woman 2020

Aeg
28. veebruar 2020 kuni 1. märts 2020
Asukoht
Prantsusmaa, Pariis
Keel
In English
Korraldaja
Kristel Kõiv, projektijuht, kristel.koiv@eas.ee, tel +372 738 6018


EAS  ja Fashionavant viivad Eesti brändid osalema rahvusvahelisel messile Woman Show 2020, mis toimub 28.02 kuni 1.03.2020.a Pariisis, Prantsusmaal

Juba 12. hooaega tegutsev Woman show pakub koostöövõimaluse sidemete loomiseks brändide, sisseostjate ja edasimüüjate vahel ning loob brändidele platvormi müügiks.  Koostööpartneriteks on nii suured kaubamajad kui ka iseseisvad ainulaadsed butiigid. Woman show tugevuseks on maitsekas brändide kureerimine olles seeläbi mainekas partner. Messi suurimateks toetajateks on New York Times, WWD ja COMPLEX.

Messi veebilehekülg on www.manwomanshows.com  

 


Osalemistingimused

EAS katab ühisstendi rendiga seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud messistendi ehituse, reklaamkataloogide tootmise, näidiste transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad osalejate kanda. 

Messil osaleb neli Eesti moebrändi, kes pakuvad sisseostjatele ja edasimüüjatele huvitavat, uudset ning kvaliteetset kaubavalikut. Woman messil osalevad Brändid August,  Triinu Pungits, Carolxott, ja Ennos.

EASi poolt ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotleva teotusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

 

Lisainfo:

Kristel Kõiv
projektijuht
e-post: kristel.koiv@eas.ee 

X