Webinar “Southeast Asia and Singapore First Market Entry – Real-Life Stories and Overview”

Eksport


Aeg
29. aprill 2021 kell 09:30 kuni kell 11:00
Asukoht
Webinar Zoom keskkonnas
Keel
In English


Kutsume osalema 29. aprill EASi Aasia keskuse korraldatud webinarile "Southeast Asia and Singapore First Market Entry - Real-Life Stories and Overview"

Intellektuaalomandi ja turule sisenemise komplekssusi tutvustavad Mathieu Henceval, Dr Karl Rackette, Rob Hulme ja Daniel Spencer. Üritusel tutvustatakse intellektuaalomandi eripärasid VKE-dele Kagu-Aasia turgudel ning jagatakse praktilisi näpunäiteid turgudele sisenemiseks.

Mathieu on Euroopa Komisjoni IP SME Helpdeski Kagu-Aasia koordinaator. Ta omandas Pariisi Sorbonne'i ülikoolis euroopa õiguse ja poliitika erialal  bakalaureuse kraadi.

Dr Karl Rackette on patendi- ja kaubamärgivolinik. Dr Rackette omandas Strasbourgi ülikoolist magistrikraadi intellektuaalomandi õiguse ja halduse erialal. Alates 1992. aastast on ta õpetanud Prantsusmaal Strasbourgis asuvas rahvusvahelise tööstusomandi uuringute keskuses (CEIPI) ja alates 1997. aastast olnud AIC-i FICPI korraldatud Kagu-Aasia patendikoostamise kursuse juhendaja.

Daniel Spencer on ISO/IEC 17024 sertifitseeritud International Business Professional. Ta on enam kui kümme aastat aidanud ettevõtetel rahvusvahelistele turgudele siseneda, kasvada ja laieneda. Oma karjääri jooksul on Daniel täitnud rahvusvahelisi ärinõunike rolle nii era- kui ka avalikus sektoris, sealhulgas Iirimaa ja Taani valitsustes, ning täna juhib ta BD & Partnerships meeskonda veebiaadressil Sleek.com.

Rob Hulmel on üle 30 aasta ülemaailmset kogemust teadusuuringute, operatsioonide, strateegia, M&A ning innovatsiooni alal. 2018. aastal asutas Rob innovatsiooniagentuuri ja ettevõtlusgrupi Beanstalk, mis aitab luua põllumajandustoidutehnoloogiat, mis lahendab Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna tootmise tõhususe ja jäätmevoogude haldamise probleeme.

Üritus on suunatud toidu-, joogi- ning tehnoloogiasektori ettevõtetele, kes soovivad siseneda Vietnami, Singapuri ja Tai turgudele ning saada teavet intellektuaalomandi kohta.Päevakava

9.30 - 9.35 Avasõna

9.35 - 10.10 Intellectual property in Vietnam, Singapore and Thailand for Estonian SMEs - Mr Karl Rackette SE Asia IPR Helpdesk

10.10 - 10.20 How can SMEs get assistance to protect their intellectual property in South-East Asia? - Mr Mathieu Henceval SE Asia IPR Helpdesk

10.20 - 10:40 Case studies - European companies looking to come to Singapore. Challenges, obstacles, bad assumptions and big wins! - Mr Daniel Spencer (Head of Business Development & Partnerships at Sleek)

10:40 - 11:00 Case studies - Rob Hulme

 

 

 Osalemistingimused

Webinaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Eelregistreerimine lõpeb 24. aprill.

Üritust kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Register to event

X