Webinar “How to Private Label for US Food Sector”

Aeg
4. november 2019 kell 17:00 kuni kell 19:00
Asukoht
Webinar
Keel
In English
Korraldaja
EAS


Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus  kutsub toidutööstuses tegutsevaid Eesti  ettevõtteid eksklusiivsele live webinar´ile.

EASi ekspordinõunik Ameerika Ühendriikides, James S. York, ja Michael Sas Across Foods´ist viivad läbi privat label´i teemat käsitleva webinar´i. See korraldatakse spetsiaalselt Eesti toiduettevõtetele ja see on ühtlasi sissejuhatuseks 17.-19. novembril Chicagos toimuvale messile PLMA (Private Label Trade Show), kus Eesti ettevõtetetele on abiks ka James.

 

James S. York on põline newyorklane, kes igapäevaselt Eestiga seotud, parim võimalik ekspert jagamaks nõuandeid Ühendriikide turu kohta. 

Michael Sas on rahvuselt belglane, kuid viimased 15+ aastat on ta elanud Ameerika Ühendriikides ning tegutsenud seal toiduainete impordi ja ekspordi valdkonnas.  

 

Küsimusi mõlemale eksperdile saab esitada webinar´i ajal, aga neid võib ette saata ka meili teel aadressile James.York@eas.ee.

Kõigil huvilistel, kes antud kuupäeval osaleda ei saa, on võimalus webinar´i järelkuulata. Ka selleks peab eelnevalt registreeruma, kuna antud link saadetakse ainult end eelnevalt kirja pannud osalejatele.Päevakava

Webinaril käsitlemisele tulevad teemad:

- US Market structure

- Supply Chain

- FSMA/FSVP

- Pricing

- Expectations of buyers

- Entry barriers

- Strategy and market approach

- Marketing

- Budget requirements

- Do’s & Dont’s

- Q&AOsalemistingimused

Registreerimine: webinaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine aadressil https://bit.ly/2qxnALx

 

X