Veebiseminar „Norras toimuvatel hangetel osalemine läbi e-hangete keskkonna”

Export


Aeg
19. mai 2021 kell 10:00 kuni kell 11:30
Asukoht
Veebiseminar Zoom keskkonnas
Keel
In English
Korraldaja
EAS


Suurem osa Norras toimuvatest hangetest viiakse läbi Mercell´i, Doffin´i või TED´i online keskkondades. Riigihankeid kontrollib riigihangete seadus, mis on täielikult ühtlustatud Euroopa Liidu riigihangete direktiividega. Seadust kohaldatakse kõikides valdkondades alates ulatuslikest ehitusprojektidest kuni kontori sisutuse tarnimiseni.

Kuidas aga orienteeruda selles keerulises hangete maailmas? Kuidas see süsteem töötab rahvusvaheliste tarnijate jaoks? Kuidas lugeda hangete dokumente? Kuidas veenduda, et kõiki esitatud nõudeid mõistetakse ja täidetakse? Kuidas olla valiv ja realistlik, kuid siiski teha pakkumisi Norra turule?

Eestis on palju väga pädevaid ja kogenud ekspordijuhte, müügijuhte, ettevõtteid, kes juba ekspordivad Norra. Kas see võiks olla üks sihtturgudest ka teie ettevõttele?Päevakava

Veebiseminar toimub inglise keeles

Veebiseminaril tutvustame koos esinajate Anita Torgersen´i ja Fredd Olesen´iga Norra üht suurimat hankeplatvormi Mercell´i. Oleme rääkima kutsunud ka Bygg- & Anleggpartner´i, ettevõtte, kes on aastaid aidanud välisettevõtetel saavutada edu Norra turul ja kelle esindajatel Delyth Deeley´l ja Ole-Christian Opseth´il on palju kasulikke nõuandeid, mida jagada. Oma kogemustest Norras läbi viidavate hangete osas räägib ka EASi ekspordinõunik Norras, Ryte Venckuviene.

Mercell´i tutvustus

Byap´i tutvustusOsalemistingimused

Veebiseminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine hiljemalt päev enne üritust (ankeet allpool).

Veebiseminar on järelvaadatav EASi Youtube'i kanalist. 

Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Register to event

X