Veebiseminar: Hommik STACCiga!

Aeg
30. aprill 2020 kell 09:00 kuni kell 10:00
Asukoht
Webinar
Keel
Eesti keeles
Korraldaja
EAS


Veebiseminar on järelvaadatav EASi Youtube'is.

STACC on juhtiv masinõppe ja andmeteaduse tehnoloogia arenduskeskus, mis tegeleb tehisintelligentsete lahenduste loomisega. 

Andmeteaduse ettevõte STACC teab, kuidas andmetest kasu saada. STACCi andmeteadlased, -insenerid ja -analüütikud on enam kui 10 aasta jooksul aidanud klientidel tuvastada kümneid andmepõhiseid võimalusi oma äriprobleemide, muu hulgas ka praegu aktuaalsete e-kaubanduse automatiseerimise ning tarneahela optimeerimisega seotud küsimuste lahendamiseks. 

Tartu Ülikooli vastavatud Delta keskuses toimetav STACC on ühtlasi üks viiest tehnoloogia arenduskeskusest, mille eesmärgiks on koostöös EASiga motiveerida ja toetada ettevõtteid innovaatiliste toodete loomisel.  

STACC on aastate jooksul andnud olulise panuse ka tehisintellekti valdkonna arendamisse Eestis. 

„Hommik STACCiga!“ on teine üritus sarjast „Hommikud tehnoloogia arenduskeskusega!“ Sarja veebiseminarid toimuvad alates 23.04 kuni 21.05 viiel järjestikusel hommikul kella 9st kuni 10.30ni. Igal hommikul pakume teile hommikukohvi kõrvale lühikest tutvustust ühe tehnoloogia arenduskeskuse väärtuspakkumisest ja EASi poolt tutvustame võimalusi, kuidas EAS saab rahaliselt teie koostööd TAKidega toetada. 

Veebiseminari kaasrahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Korraldajad
Relika Alliksaar Williams, relika.williams@eas.ee, +372 521 4876  
Tiiu Treier, tiiu.treier@eas.ee, +372 627 9404 
Kalev Koppel, kalev.koppel@stacc.ee  
Tiit Sepp, tiit.sepp@stacc.eePäevakava

9.00-9.45 

Hommikukohvi kõrvale arutleme tehisintellekti kaasamise võimaluste üle nii e-kaubanduse kui tarneahela kontekstis. Kuidas targa soovitussüsteemi abil e-poe käivet niigi hüppeliselt kasvanud mahtude juures veelgi suurendada või millist kokkuhoidu on võimalik saavutada AI rakendamisega tarneahela viimasel miilil? Avame tausta ja toome ilmestamiseks näiteid päris projektide põhjal. Veel räägime sellest, kas ja millistel eeldustel saab üldse tehisintellekti kasutusele võtta ning kuidas seejuures koostöö STACCiga välja näeb. Kalev Koppel, tegevjuht ja Tiit Sepp, andmeteadlane. 

9.45-10.00  

EASi meetmed STACCiga koostöö toetamiseks. Relika Williams ja Tiiu Treier EAS 

Miks teha koostööd TAKiga? 

Kui teil on idee uue toote/teenuse arendamiseks või olemasoleva täiendamiseks ja soovite seda arendada maailmas konkurentsivõimeliseks kasutades kõige värskemat teaduvõimekust, siis TAKid pakuvad teile toeks nii kõige uuemat teadmist kui ka tehnoloogilist võimekust. 

TAKid pakuvad ettevõtetele toodete/teenuste arendamisel tuge esmase kontseptsiooni väljatöötamisest kuni toote/teenuse testimise ja valideerimiseni. Osalemistingimused

Palun registreeru hommikule STACCiga siin
X