Veebiseminar: Hommik ELIKOga!

Aeg
23. aprill 2020 kell 09:00 kuni kell 10:00
Asukoht
Webinar
Keel
Eesti keeles
Korraldaja
EAS


Veebiseminar on järelvaadatav EASi Youtube'ist.

„Hommik ELIKOga!“ on esimene üritus sarjast „Hommikud tehnoloogia arenduskeskusega!“ Sarja veebiseminarid toimuvad alates 23.04 kuni 21.05 viiel järjestikusel hommikul kella 9st kuni 10.30ni. Igal hommikul pakume teile hommikukohvi kõrvale lühikest tutvustust ühe tehnoloogia arenduskeskuse väärtuspakkumisest ja EASi poolt tutvustame võimalusi, kuidas EAS saab rahaliselt teie koostööd TAKidega toetada. 

Eliko Tehnoloogia Arenduskeskus tegeleb aastast 2004 IoT ehk asjade interneti tehnoloogiate arendamise ja rakendamisega ettevõtete äriliste eesmärkide saavutamiseks. Eliko on asukoha määramise tehnoloogiaid arendanud juba üle kümne aasta, keskendudes alates 2014. aastast põhiliselt ülilairiba (Ultra Wideband – UWB) tehnoloogial põhinevate süsteemide arendamisele. Tallinnas Tehnopoli teaduslinnakus tegutsev TAK ühendab selleks parimad tööstuspraktikad ja teadusarenduse ning aitab nii tööstuse, aga ka teiste valdkondade protsesse digitaliseerida üle maailma. Ettevõtte meeskond teeb igapäevaselt koostööd juhtivate masina- ja elektroonikatööstuse ettevõtetega Euroopas ning erinevate tehaste ja tarkvaraarendusettevõtetega üle maailma. Eliko klientide ja koostööpartnerite hulka kuuluvad näiteks Ericsson, Bosch, Havi, Hyundai Mobis, Sydney University, Dimension Data jpt. 

Vaata lähemalt:

New Technologies Behind Smart Manufacturing Systems

Masinnägemine

 

Korraldajad

Relika Alliksaar Williams, Relika.Williams@eas.ee, +3725214876  
Tiiu TreierTiiu.Treier@eas.ee, 627 9404  
Carmen Siitsman, Carmen.Siitsman@eliko.ee  Päevakava

9.00-9.45 Asukoha määramise tehnoloogiad ettevõtete protsesside digitaliseerimiseks. Kuidas valida oma projekti/ettevõttesse sobivaim tehnoloogia: millised erinevused ja piirangud neil on ning milliseid võimalusi need pakuvad? Miks ja kuidas erinevaid tehnoloogiaid integreeritakse ja mis eeliseid see annab? Millised on trendid ja parimad praktikad erinevates valdkondades mujal maailmas? Anname ülevaate asukoha määramise tehnoloogiatest, mis loovad ettevõtte protsesside digitaliseerimisel ja automatiseerimisel reaalajas ülevaate erinevatest tööstuse jt valdkondade protsessidest ning aitavad tõsta nende efektiivsust ja turvalisust. (Carmen Siitsman, ELIKO) 

9.50-10.00 EASi meetmed ELIKOga koostöö toetamiseks. Relika Williams ja Tiiu Treier EAS 

 

Miks teha koostööd TAKiga? 

Kui teil on idee uue toote/teenuse arendamiseks või olemasoleva täiendamiseks ja soovite seda arendada maailmas konkurentsivõimeliseks kasutades kõige värskemat teaduvõimekust, siis TAKid pakuvad teile toeks nii kõige uuemat teadmist kui ka tehnoloogilist võimekust. 

TAKid pakuvad ettevõtetele toodete/teenuste arendamisel tuge esmase kontseptsiooni väljatöötamisest kuni toote/teenuse testimise ja valideerimiseni. 

Veebiseminari kaasrahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.Osalemistingimused

Palun registreeru hommikule ELIKOga siin.
X