Veebiseminar: Hommik BioCCiga! – Teadusarendustegevused “talust taldrikuni”

Aeg
14. mai 2020 kell 09:00 kuni kell 10:00
Asukoht
Webinar
Keel
Eesti keeles
Korraldaja
EAS


Veebiseminar on järelvaadatav EASi Youtube'is.

BioCC tegutseb eesmärgiga parandada inimeste ja loomade tervist luues teadus- ja arendustöö käigus uusi funktsionaalseid toiduaineid, toidulisandeid ja söödalisandeid, rakendades innovaatilisi biotehnoloogilisi lahendusi ning integreerides BioCCi ja rahvusvahelist mikrobioloogia-, biokeemia-, geneetika-, metaboloomika-, toidutehnoloogia-, genoomika-, bioinformaatika-, füsioloogia-alast ja kliinilist kompetentsi.

BioCCi teenused on suunatud ettevõtjatele, kes soovivad luua uusi teaduspõhiseid funktsionaalseid tooteid, parandada toodete kvaliteeti ja muuta tootmine efektiivsemaks.

„Hommik BioCCiga!“ on neljas üritus sarjast „Hommikud tehnoloogia arenduskeskusega!“ Sarja veebiseminarid toimuvad alates 23.04 kuni 21.05 viiel järjestikusel hommikul kella 9st kuni 10.30ni. Igal hommikul pakume teile hommikukohvi kõrvale lühikest tutvustust ühe tehnoloogia arenduskeskuse väärtuspakkumisest ja EASi poolt tutvustame võimalusi, kuidas EAS saab rahaliselt teie koostööd TAKidega toetada.

Veebiseminari kaasrahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Korraldajad

Relika Alliksaar Williams, relika.williams@eas.ee 
Tiiu Treier, tiiu.treier@eas.ee
Epp Songisepp, Justin Hein, Ene TammsaarPäevakava

9.00-9.30 Kas iga bakter on probiootikum? Epp Songisepp
9.30-9.45 Väärtuspakkumised ettevõtetele – koostöövõimalused ettevõtetega üle Euroopa. Justin Hein, Ene Tammsaar
9.45-10.00 EASi meetmed BioCCiga koostöö toetamiseks. (Relika Williams ja Tiiu Treier, EAS)

Miks teha koostööd TAKiga? 

Kui teil on idee uue toote/teenuse arendamiseks või olemasoleva täiendamiseks ja soovite seda arendada maailmas konkurentsivõimeliseks kasutades kõige värskemat teaduvõimekust, siis TAKid pakuvad teile toeks nii kõige uuemat teadmist kui ka tehnoloogilist võimekust. 

TAKid pakuvad ettevõtetele toodete/teenuste arendamisel tuge esmase kontseptsiooni väljatöötamisest kuni toote/teenuse testimise ja valideerimiseni. Osalemistingimused

Veebiseminarile Hommik BioCCiga! - Teadusarendustegevused “talust taldrikuni” registreerimine.

X