Veebiseminar “Ülevaade Ameerika Ühendriikide küberturbe, tehisintellekti ja pilveteenuste turuolukorrast”

Aeg
15. detsember 2020 kell 16:00 kuni kell 17:00
Asukoht
Veebiseminar WebinarNinja keskkonnas
Keel
In English
Korraldaja
Enterprise Estonia


 
Kui oled küberturbe, tehisintellekti, suurandmete või pilveteenustega tegelev firma ning huvitud USA turule sisenemisest, osale meie veebiseminaril USA turu tervikülevaatest!
 
Tasuta veebiseminaril räägib USA nõustamisettevõte, rahvusvaheline idufirmade inkubaator ja toetusosutaja, C5 Accelerate esindaja peamistest suundadest turul ja annab ülevaate USA küber-, tehisintellekti- ja andme-/ pilveturu uutest arengutest ning seal esinevatest võimalustest.
 
Sessioon puudutab ka uusi arenevaid sektoreid alates linnade jätkusuuliku ja esmatähtsa infrastruktuuri arengust kuni andmete ristumisest kosmosemajandusega. 
C5 Accelerate jagab USA turule vaadates nii era- kui ka avaliku kapitali võimalusi, samuti teavet, mis võib aidata hoogustada majanduskasvu ja ulatuslikumat tegevust.
 
C5 Accelerate on idufirmade inkubaator ja toetusosutaja peakontoritega USA’s ja Ühendkuningriikides.
C5 Accelerate meeskond töötab turvalise digituleviku nimel, maailma tasemel meeskondadesse ja tehnoloogiatesse investeerides ning neid kiirendades läbi rahvusvahelise äriinkubaatorprogrammi Washingtonis.
Ettevõtte eesmärk on koostöös ettevõtjatega ehitada turvalist digitulevikku.
 
Esinejad:
Daniel Dammann – C5 Accelerate Advisory (C5A2) direktor. Varem juhtis Daniel ITC Secure's Strategic Advisory Practice’t, kus ta aitas kaardistada ja kokku viia erasektoris loodavat innovatsiooni riigikaitse kitsaskohtadega. Enne tööd ITC’s toetas Daniel riskiportfoolio haldust asutuses Business Executives for National Security (Ärijuhid Riigikaitses). Danielil on kaks magistrikraadi: üks Georgetown’i ülikoolist erialal Security Studies (turvalisuse uurningud) ja teine magistrigraad rahvusvahelistes suhetes St. Andrews’i Ülikoolist Šotimaal.
 
Zach Beecher – C5 Accelerate’i tegevjuht (COO) ja tsiviilasjade ohvitser USA reservväes. Varem oli Zach C5 Philanthropy (C5 Heategevus) direktor, kus ta arendas veteranidele suunatud treeningprogramme, ning ka korruptsiooni- ja salakaubavastaseid programme.
Lisaks on Zach on üks kolmest USA esindajast Global Governance Future Fellows programmis Global Public Policy Institute of the Bosch Foundation’is. Enne erasektorisse suundumist teenis Zach USA õhudessantväes.


Osalemistingimused

Veebiseminaril osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine ürituse lehel. Registreerimine on avatud kuni 14. detsembrini.

Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Kõikide sihtturgude veebiseminaride järelevaatamine EASi Youtube’is.

 

X