Turismiturunduse workshop´id ja messid

Turism


Aeg
10. mai 2016 kuni 1. detsember 2016
Keel
Eesti keeles
Korraldaja
EAS turismiarenduskeskus, marketing@visitestonia.com


EASi turismiarenduskeskus kutsub turismiettevõtteid ja -organisatsioone sõlmima otsekontakte välisturgude kontaktüritustel. Korraldame II poolaastal kohtumised turismitoodete müüjatega Jaapanis, Saksamaal, Ameerika Ühendriikides, Lätis, Venemaal, Belgias, Soomes, Hispaanias ja Norras.

Mida kontaktüritustel osalemine annab?

  1. Sihtturgudel kontaktide leidmine on keeruline, kontaktkohtumised aitavad sageli tulemuslikumalt ärini jõuda kui vestlused e-posti ja telefoni teel.
  2. Valmistame üritused ise ette: valime koha, korraldame, kutsume osalejad sihtturult, koostame reeglina ka kohtumiste graafiku. See annab oma sihtkoha või ettevõtte turundamisel tuntava hinna- ja ajaeelise.
  3. Tundes sihtturgu, saame pakkuda vahetut kontakti oluliste partneritega: nii nendega, kes sihtturul Eesti turismitooteid juba müüvad, kui nendega, kes on suure potentsiaaliga alustajad.


Osalemistingimused

Registreerumine teise poolaasta workshoppidele algab maikuus, lõpptähtajaga 10. juuni 2016.  Registreerumise alustamisest teavitatakse ettevõtteid ja regioone EAS Turismiarenduskeskuse uudiskirja vahendusel.

Tutvu ajaplaani ja osalemistingimustega.

Registreerimisvorm asub siin.

X