Turismikonverents 2016

Turism


Aeg
11. oktoober 2016 kuni 12. oktoober 2016
Asukoht
Eesti Rahva Muuseum
Keel
Eesti keeles, In English
Korraldaja
627 9773


Hea ettevõtja, Eesti turismi edendaja!

Tere tulemast turismi aastakonverentsile, mida peame seekord 11. ja 12. oktoobril Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

Juba üheteistkümnendat korda toimuval sündmusel ammutame kõik üheskoos taas värskeid ideid ettevõtete ja sihtkohtade edendamiseks ja turundamiseks, jagame rõõme, leiame lahendusi muredele ning kasutame head võimalust ka lihtsalt üksteisega suures ringis olulistel teemadel vestelda.

Seekord on ettekannete peamiseks teemaks, kuidas on turismi mõjutanud uued ärimudelid ja kuidas nende paratamatute tendentsidega võimalikult kasumlikult kaasa minna. Programmi ja esinejate tutvustuse leiate siit.

Konverentsi osalustasu on 50 eurot (lisandub KM), osalemiseks palume end registreerida ja leida endale ise ka öömaja. Oleme palunud teha hotellidel konverentsil osalejatele majutuse eripakkumine, mille hinnad ja broneerimise tingimused leiate siit.

Aastakonverentsi korraldavad Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Eesti Turismifirmade Liit ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskus; kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Kohtumiseni Tartus 11. oktoobril!
Tarmo Mutso
EASi turismiarenduskeskuse direktorOsalemistingimused

Konverentsil osalemise tasu on 50.- eurot (ei sisalda majutust), millele lisandub käibemaks. Arve väljastatakse pärast registreerumist. Oleme palunud teha hotellidel konverentsil osalejatele majutuse eripakkumise, mille hinnad ja broneerimise tingimused leiate siit.

Registreerumine avatakse hiljemalt kuu enne konverentsi toimumist.

Konverentsi korraldamist kaasrahastab Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond.

X