Turismiettevõtete ärimudelite koolitus

Aeg
6. märts 2018 kuni 7. märts 2018
Asukoht
Tallinn, Toom-Kooli 17
Keel
Eesti keeles


Koolituse eesmärk on arendada turismiettevõtete ärimudeleid, mille abil leida võimalusi uue tulu teenimiseks või kulude kokkuhoiuks. Uus ärimudel võib seisneda nii olemasoleva ressursi lisarakenduses kui ka uue lahenduse või teenuse turuletoomises.

Koolitus toimub grupikoolituse vormis mahuga 16 akadeemilist tundi business model canvas'i (nn ärimudeli lõuendi) täitmise põhimõttel. Loengupidamine vaheldub praktiliste ülesannetega. Koolitab Jeroen Bosman Hollandi ettevõttest BusinessModels Inc, pikaajalise kogemusega ärimudeli innovatsiooni ja teenusedisaini koolitaja turismisektoris.

Miks kursusele tulla?

  • Analüüsid oma ettevõtte valikuid ja jõuad konkreetsete uuendusteni, mis viivad Sinu ettevõtet edasi;
  • Saad enda kasutusse toimivad praktikad, mida edaspidi kasutada plaanide tegemisel ja ettevõtte äriloogika arendamisel.
  • Suhtled teiste sarnases arengufaasis ettevõtetega, panustades vastastikku üksteise arengusse.


Osalemistingimused

Koolituse sihtgrupp on turismiettevõtjad: reisi-, majutus- ja konverentsiteenust pakkuvad ettevõtjad, toitlustuse, giiditeenuse ja aktiivse puhkuse pakkujad, sündmuste ja konverentside korraldajad, turismiatraktsioonide haldajad ning turismivaldkonna erialaliidud ja ühendused.

Ootame osalema eelkõige ettevõtte omanikke ja juhte, kellest sõltub ettevõtte strateegiliste valikute tegemine (juhatuse liikmed ja/või tegevjuhid koos ettevõtte jaoks oluliste valdkondade juhtidega, nt teenindus, müük, arendus, kvaliteet jms). Praktiliste arutelude läbiviimiseks on koolitusele oodatud ühest ettevõttest vähemalt 2 kuni 3 inimest.

Koolitustasu ühe ettevõtte kohta on 100 eurot, millele lisandub käibemaks. Tasu sisaldab kohvipause ning õppematerjale.

EASi koolituspartneriks on BDA Consulting OÜ, kes hoolitseb koolituse toimumise ja tasu maksmise eest.

NB! Koolitusele registreerumiseks vajuta SIIA

Tallinna koolitusele 6.-7. märtsil on registreerumine avatud kuni 2 .märtsini 2018 või kuni kohti jätkub. Kui programmi tingimustele vastavaid soovijaid on rohkem, siis kinnitatakse koolitusel osalemiseks koht registreerumise järjekorras.

Koolitust toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

X