Turismi aastakonverents

Aeg
26. september 2019 kell 11:00 kuni 27. september 2019 kell 15:00
Asukoht
Haapsalu
Keel
Eesti keeles


Kuidas teha turismiettevõtet või sihtkohta juhtides otsuseid ausa pildi, mitte soovmõtlemise najal? Mida õieti hõlmab heaolu, mida enamik inimesi puhates soovib? Kuidas teha õigeid valikuid digiturunduses? 

Eesti esinejatest käsitleb turismiarenduskeskuse direktor Margus Sameli sektori lähitulevikku mõjutavaid muutusi, esitledes värskeid andmeid ning tutvustades strateegiat, mis on aluseks turismi arendamisele alates aastast 2021. Transiidi- ja majandusekspert Raivo Vare räägib lahti turismimajandust mõjutavad suured trendid ning professor Kristjan Port heaolu inimlikud aspektid, milleta üks heaoluteenus, mida turismis nii sageli pakutakse, ei saa eksisteerida.

Rahvusvaheliste külaliste esitlused jagavad samuti viimast sõna turismimaailmas. Saame kuulda, kuidas jagamismajandus laieneb hoogsalt ka elamuste valdkonda. Pikaaegse sihtkoha juhtimise kogemusega Emma Håkanssoni töötuba kannab intrigeerivat pealkirja „Why closing a Tourist Information Center makes sense!“ Eduka startup-kogemusega Gleb Maltsev õpetab, kuidas hästi turundada, olgu selleks siis Eesti, turismitoode või inimene ise. Pärast digiturunduseksperdi ja strateegi Frank Cuypersi ettekannet on igal turismiga tegeleval inimesel selge, kuidas kliente oluliste joonte põhjal kõigepealt eristada ja siis eripära arvestades ka neid tulemuslikult kõnetada. László Puczkó, rahvusvaheliselt tunnustatud wellness-guru vaatab heaoluturismi hoopis laiemalt kui kategoorias on / ei ole massaažilauda ja mudavanni.

Konverents on inglise ja eesti keeles, mõlemasuunalise sünkroontõlkega.X