Transpordi- ja logistikamess TransRussia 2021. EESTI ÜHISSTENDIGA MESSIL EI OSALE!

Eksport


Aeg
12. aprill 2021 kuni 14. aprill 2021
Asukoht
Moskva
Keel
In English
Korraldaja
Kätrin Aas, Eesti ühisstendi projektijuht, katrin.aas@eas.ee


EAS ja Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga transpordi- ja logistikamessile TransRussia 2021, mis toimub Moskvas.

TransRussia on rahvusvaheline transpordi- ja logistika teenuseid ja tehnoloogiaid tutvustav Venemaa suurim mess ja konverents, mis toimub Moskva messikeskuses Crocus Expo 26. korda. Mess TransRussia toimub igal aastal ja see on üritus, kuhu tulevad kokku  Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadmete tootjateni.  2019. aastal osales messil TransRussia 345 eksponenti ja 27 riiki. Kokku külastas messi 16 652 osalejat 52st riigist ning 76st Venemaa regioonist.

Messi kodulehekülg www.transrussia.ru

Sihtgrupp: Transpordi- ja logistikasektori ettevõttedOsalemistingimused

EAS katab ühisstendi rendiga seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud messistendi ehituse, reklaamkataloogide tootmise, materjalide transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st
Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Kandideerimist ühisstendile ei toimu. 2021. aastal osalevad ettevõtted, kes olid ühisstendi koosseisu kinnitatud aastal 2020, kui üritus pandeemia tõttu aasta võrra edasi lükkus.

2021  ühisstendi osalejad:  AS Eesti Raudtee, AS Tallinna Sadam, AS Operail, HHLA TK Estonia AS, AS Sillamäe Sadam, Intopex Forward OÜ, GRSMARINE OÜ, FinEst-Hall Factory OÜ ja Flowit Estonia OÜ.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 

X