Transpordi- ja logistikamess TransRussia 2019

Eksport


Aeg
15. aprill 2019 kuni 17. aprill 2019
Asukoht
Moskva
Keel
In English
Korraldaja
Piret Loorand, e-post: piret.loorand@eas.ee, tel: 627 9507


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga transpordi- ja logistikamessile TransRussia 2019, mis toimub Moskvas.

TransRussia on rahvusvaheline transpordi- ja logistika teenuseid ja tehnoloogiaid tutvustav Venemaa suurim mess ja konverents, mis toimub Moskva messikeskuses Crocus Expo. Mess TransRussia toimub igal aastal ja see on üritus, kuhu tulevad kokku  Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadmete tootjateni.  2018. aastal osales messil TransRussia 395 eksponenti ja 27 riiki. Kokku külastas messi 16 652 osalejat 53st riigist ning 75st Venemaa regioonist.

Messi kodulehekülg www.transrussia.ru

Sihtgrupp: Transpordi- ja logistikasektori ettevõttedOsalemistingimused

EAS katab ühisstendi rendiga seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud messistendi ehituse, reklaamkataloogide tootmise, materjalide transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2019 ühisstendil osalevad: AS Eesti Raudtee, AS Tallinna Sadam, AS Operail, HHLA TK Estonia AS, CF&S Estonia AS, Contimer LLC, PORT of Sillamäe, Intopex Forward OÜ, Narva Logistics OÜ ja GRS Marine OÜ.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

X