Transpordi- ja logistikamess TransRussia 2018

Eksport


Aeg
17. aprill 2018 kuni 19. aprill 2018
Asukoht
Moskva
Keel
In English
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga transpordi- ja logistikamessile TransRussia 2018, mis toimub Moskvas.

TransRussia on rahvusvaheline transpordi- ja logistika teenuseid ja tehnoloogiaid tutvustav Venemaa suurim mess ja konverents, mis toimub Moskva messikeskuses Crocus Expo. Mess TransRussia toimub igal aastal ja see on üritus, kuhu tulevad kokku  Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadmete tootjateni.  2017. aastal osales messil TransRussia 345 eksponenti ja 27 riiki. Kokku külastas messi 14 745 osalejat 52st riigist ning 76st Venemaa regioonist.

Messi kodulehekülg www.transrussia.ru

Sihtgrupp: Transpordi- ja logistikasektori ettevõttedOsalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2018  ühisstendil osalevad: AS Tallinna Sadam, Contimer OÜ, CF&S, AS Sillamäe Sadam, Intopex Forward OÜ, OÜ Tallship, OÜ Narva Logistics, Transiidikeskuse AS, AS Eesti Raudtee,  AS EVR Cargo, GRS Marine.

 

EAS katab ühisstendi rendiga seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud messistendi ehituse, reklaamkataloogide tootmise, materjalide transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

X