Transpordi- ja logistikamess TransRussia 2017

Eksport


Aeg
18. aprill 2017 kuni 20. aprill 2017
Asukoht
Moskva
Keel
In English
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


EAS kutsub ettevõtteid kandideerima Eesti ühisstendile transpordi- ja logistikamessil TransRussia 2017, mis toimub Moskvas.

TransRussia on rahvusvaheline transpordi- ja logistika teenuseid ja tehnoloogiaid tutvustav Venemaa suurim mess ja konverents, mis toimub Moskva messikeskuses Crocus Expo. Mess TransRussia toimub igal aastal ja see on üritus, kuhu tulevad kokku  Venemaa, SRÜ-riikide ja Baltimaade transpordisektori esindajad alates sadamatest, raudteest ja ekspedeerijatest kuni transpordisektori IT-ettevõtete ja kauba käitlemisseadmete tootjateni. 2016. aastal osales messil TransRussia 335 äriühingut ja 27 riiki. Kokku külastas messi 13 214 osalejat 51st riigist ning 74st Venemaa regioonist.

Messi kodulehekülg www.transrussia.ru

Sihtgrupp: Transpordi- ja logistikasektori ettevõtted

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Contimer OÜ, AS Eesti Raudtee, AS EVR Cargo, Intopex Forward OÜ, OÜ Narva Logistics, AS Sillamäe Sadam, Steel Express OÜ, AS Tallinna Sadam, Tallship OÜ, Transiidikeskuse AS.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

 

X