Transpordi- ja logistikamess TransLogistica Kazakhstan 2021

Eksport, Ettevõtte areng, Tootearendus ja disain


Aeg
13. oktoober 2021 kuni 15. oktoober 2021
Asukoht
Almatõ, Kasahstan
Keel
In English
Korraldaja
Kätrin Aas, Eesti ühisstendi projektijuht, katrin.aas@eas.ee, tel: +372 627 9759


EAS ja Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga transpordi- ja logistikamessile TransLogistica Kazakhstan 2021, mis toimub 13.-15.10.2021 Almatõs, Kasahstanis.

TransLogistica Kazakhstan toimub 24. korda ja on oma valdkonna suurim mess Kesk-Aasias. 2018 osales messil 80 rahvusvahelist ettevõtet 13-st riigist. TransLogistica Kazakhstan kuulub Londoni ettevõtte ITE Group PLC poolt korraldatavasse ürituste sarja koos messidega TransRussia (Moscow, Russia), Road & Traffic (Baku, Azerbaijan), SibLogistics (Novosibirsk, Russia), InterStorage (Kiev, Ukraine), Transport + Logistics (Kiev, Ukraine), TransCaspian (Baku, Azerbaijan) ja TransUzbekistan (Tashkent, Uzbekistan).

Messi kodulehekülg: https://www.transitkazakhstan.kz/en

Sihtgrupp: Transpordi- ja logistikasektori ettevõttedOsalemistingimused

EAS katab ühisstendi rendi ja ehitusega seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud reklaamkataloogide tootmise, materjalide transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimist ühisstendile ei toimu.

2021. aasta ühisstendil osalevad ettevõtted, kes olid registreeritud 2020. aastal ära jäänud samale messile: AS Tallinna Sadam, AS Operail, HHLA TK ESTONIA AS, AS Eesti Raudtee, CF&S Estonia AS, Port of Sillamäe, Intopex Forward OÜ, AS SilSteve ja GRSMARINE OU.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Registreerumine ja lisainformatsioon:

Kätrin Aas
E-post: katrin.aas@eas.ee
Tel: 627 9759

www.eas.ee/messid

X