Transpordi- ja logistikamess TransLogistica Kazakhstan 2019

Eksport, Ettevõtte areng, Tootearendus ja disain


Aeg
18. september 2019 kuni 20. september 2019
Asukoht
Almatõ, Kasahstan
Keel
In English
Korraldaja
Piret Loorand, e-post: piret.loorand@eas.ee, tel: 627 9507


EAS ja Logistika ja Transiidi Assotsiatsioon viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga transpordi- ja logistikamessile TransLogistica Kazakhstan 2019, mis toimub Almatõs, Kasahstanis.

TransLogistica Kazakhstan toimub 23. korda ja on oma valdkonna suurim mess Kesk-Aasias. 2018 osales messil 80 rahvusvahelist ettevõtet 13-st riigist. TransLogistica Kazakhstan kuulub Londoni ettevõtte ITE Group PLC poolt korraldatavasse ürituste sarja koos messidega TransRussia (Moscow, Russia), Road & Traffic (Baku, Azerbaijan), SibLogistics (Novosibirsk, Russia), InterStorage (Kiev, Ukraine), Transport + Logistics (Kiev, Ukraine), TransCaspian (Baku, Azerbaijan) ja TransUzbekistan (Tashkent, Uzbekistan).

Messi kodulehekülg: https://www.transitkazakhstan.kz/en

Sihtgrupp: Transpordi- ja logistikasektori ettevõttedOsalemistingimused

EAS katab ühisstendi rendi ja ehitusega seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud reklaamkataloogide tootmise, materjalide transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2019. aasta ühisstendil osalevad Intopex Forward OÜ, GRSMARINE OÜ, AS Sillamäe Sadam, AS Tallinna Sadam, Express Shipping Service OÜ, AS Eesti Raudtee, Logitrans Consult OU, Kominsur Kindlustusmaakler OÜ, AS Operail, СF & S Estonia AS ja HHLA TK ESTONIA AS.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Registreerumine ja lisainformatsioon:

Piret Loorand
E-post: piret.loorand@eas.ee
Tel: 627 9507

www.eas.ee/messid

X