Tootearenduse workshop koos Norra ettevõtjatega

Eksport, Ettevõtte areng


Aeg
25. jaanuar 2017 kuni 27. jaanuar 2017
Asukoht
Energia Avastuskeskus
Keel
In English
Korraldaja
Marge Pihlapuu, marge.pihlapuu@eas.ee, tel: 6279421


26. ja 27. jaanuaril 2017. a toimub tootearenduse workshop koos Norra ettevõtjatega, kes on huvitatud Eesti IT-lahendustest.

Norra turule sisenemisel võiks mõelda suurelt ja alustada väikselt. Sealne ärikultuur põhineb isiklikel kontaktidel, usaldusel ja pikaajalistel koostöösuhetel. Äri tehakse inimestega, kellel on sarnased väärtushinnangud ja mõtteviis. Soovitused on kiired tulema ning loevad palju, alustamine võtab aga aega, sest norrakad tahavad oma partnereid enne tundma õppida.

Tallinna on tulemas Trondheimi inkubaatorist 10 alustavat ettevõtjat ning 3 konsultanti, kes on huvitatud Eesti IT-kompetentsist. Ootame ühisele workshopile Eesti IT-ettevõtteid, kellel on varasem ekspordikogemus ning kes soovivad pikaajalist koostööd Norraga. Kahe päeva jooksul on Eesti ettevõtjatel võimalik demonstreerida oma kompetentsi ning luua ärikontakte, lahendades konkreetseid tootearendusülesandeid.

Workshopi viib läbi Yrjö Ojasaar.Päevakava

25. jaanuar

Norra külaliste saabumine, ühine õhtusöök

26. jaanuar

9.00 kuni 18.00 workshop

Ühine õhtusöök

27. jaanuar

9.00 kuni 12.00 tulemuste esitlemine ja kokkuvõttedOsalemistingimused

Kandideerima on oodatud eksportivad IT-ettevõtted, kes on huvitatud Norra turust. Kandideerida on võimalik 17. jaanuarini.

Ettevõtete omaosalus on 25 eurot osaleja kohta. Ürituse kulud kaetakse Norway Grantsi programmist „Keskkonnasõbraliku innovatsiooni arendamine info- ja kommunikatsioonitehnoloogia abil“.

Registreerumine töötuppa on lõppenud.

Tootearenduse workshop koos Norra ettevõtjatega

X