Toidu- ja joogisektori messi SIAL Middle East 2016 külastus

Aeg
4. detsember 2016 kuni 8. detsember 2016
Asukoht
Abu Dhabi
Keel
Eesti keeles


EAS korraldab messikülastuse toidu- ja joogisektori messile SIAL Middle East 2016. Mess toimub 5.-7. detsembrini Araabia Ühendemiraatides Abu Dhabis Abu Dhabi National Exhibition Centre`is.

Eelmisel aastal oli messil rohkem kui 900 eksponenti ja 15 000 külastajat 91 erinevast riigist. Täpsem info messi kohta on leitav www.sialme.com.

Messikülastuse käigus on ettevõtetel võimalik messiga individuaalselt tutvuda. Külastus on planeeritud 4. detsembrist (väljalend Tallinnast hommikul ja saabumine Abu Dhabisse õhtul) 8. detsembrini (väljalend öösel, Tallinnasse saabumine 8. detsembri päeval). Täpsed kuupäevad ja lendude ajad võivad veel muutuda.

Messikülastuse raames organiseerib EAS osalejatele lennupiletid ja majutuse. Ülejäänud kulud (sh. kindlustus, toitlustus ja kohapealne transport) on ettevõtete enda kanda.

Osalemiseks palume täita ja edastada e-posti aadressile margit.koll@eas.ee manuses olev:

Registreerimine on avatud 24. oktoobrini 2016. Kohtade arv on piiratud.

Messikülastusel osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

  • omaosalustasu on 700 eurot inimese kohta (käibemaksu ei lisandu)
  • messikülastustele on oodatud ettevõtted, kellel on eelnev ekspordikogemus (tuua välja 2015. aasta ekspordikäive)
  • osaleda saab ekspordi või tootearenduse eest vastutav juht või spetsialist. Ühest ettevõttest võib osaleda kuni 2 inimest

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st


Seotud teenused
X