Toidu- ja joogisektori mess Gulfood 2022

Eksport, Ettevõtte areng, Tootearendus ja disain


Aeg
13. veebruar 2022 kuni 17. veebruar 2022
Asukoht
Dubai
Keel
In English
Korraldaja
Mariann Roos, Mariann.Roos@eas.ee, +372 627 9718


EAS viib ettevõtted ühisstendiga toidusektori messile Gulfood 2022, mis toimub 13.-17. veebruarini 2022 Araabia Ühendemiraatides, Dubais.

Gulfood on maailma suurim toidu- ja joogisektori mess, mis toimub igal aastal ürituste ja näituste kompleksis Dubai World Trade Center. Tegemist on business to business messiga, kus 2021. aastal osales enam kui 2 500 eksponenti 85-lt erinevalt maalt. Araabia Ühendemiraatide unikaalne asukoht ida ja lääne vahel toob messile kokku toidusektori võtmeisikud Lähis-Idast, Aasiast, Aafrikast ja Euroopast.

2022. aasta on ka maailmanäituse Expo Dubai aasta!

Täpsem info messi kohta messi kodulehel gulfood.comOsalemistingimused

Osalemistasu ettevõtte kohta on 2 000 eurot (koos km-ga).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti.

Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

2022. a Eesti ühisstendil osaleb 18 ettevõtet: Balsnack International Holding AS, EBM Grupp AS, Ecotrade OÜ, Haage Joogid OÜ, Karila OÜ, Lightfood OÜ, Revala OÜ, Roosiku OÜ, Saku Õlletehase AS, Salvest AS, Scanola Baltic AS, Siidrikoda OÜ, Valio Eesti AS, Värska Vesi AS, Heimon Kala OÜ, Japs AS, JP Foods AS, Subland OÜ.

Lisainformatsioon:
Mariann Roos
Gulfood 2022 Eesti ühisstendi projektijuht
E-post: Mariann.Roos@eas.ee
Tel: 6279 718
www.eas.ee/messid

 

X