Toidu- ja joogisektori mess Gulfood 2021

Eksport, Ettevõtte areng, Tootearendus ja disain


Aeg
21. veebruar 2021 kuni 25. veebruar 2021
Asukoht
Dubai
Keel
In English
Korraldaja
Karin Alliksaar, Eesti ühisstendi projektijuht, karin.alliksaar@eas.ee, tel: +372 627 9350


EAS kutsub Teid osalema ühisstendil  Araabia Ühendemiraatides, Dubais, 21.02-25.02. 2021 toimuval messil Gulfood  2021.

Gulfood on maailma suurim toidu- ja joogisektori mess, mis toimub igal aastal Dubai World Trade Centeris. Tegemist on business to business messiga, kus osaleb 5000 eksponenti 120-lt erinevalt maalt. Araabia Ühendemiraatide unikaalne asukoht ida ja lääne vahel toob kokku toidusektori võtmeisikud Lähis-Idast, Aasiast, Aafrikast ja Euroopast. Messi külastab  rohkem kui 97 000 spetsialisti 185 erinevalt maalt,  neist 40% tulevad Araabia Ühendemiraatidest ja 60% mujalt maailmast.

Messi kodulehekülg on www.gulfood.comOsalemistingimused

Osalemistasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (koos km-ga).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud. 

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

2021 ühisstendil osalevad: Balsnack International Holding, EBM Grupp, Karila, Puljong, Revala, Salvest ja Valio Eesti.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

 

Lisainformatsioon:

Karin Alliksaar
Ettevõtluse keskus
Rahvusvaheline müük
E-post: karin.alliksaar@eas.ee
Tel: 627 9350

www.eas.ee/messid

X