Toidu- ja joogisektori mess FOODEX JAPAN 2022

Eksport


Aeg
8. märts 2022 kuni 11. märts 2022
Asukoht
Jaapan, Tokyo
Keel
In English
Korraldaja
Kätrin Aas, Eesti ühisstendi projektijuht, katrin.aas@eas.ee, tel: +372 627 9759


Viime ettevõtted esmakordselt ühisstendiga rahvusvahelisele toidu- ja joogisektori messile FOODEX JAPAN, mis toimub 8.-11. märts 2022 Jaapanis.

Ühisstendile kandideerima ootame toidu- ja joogisektori ettevõtteid.

Messi kodulehekülg www.jma.or.jp/foodex/en/

Seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas kehtivad  reisipiirangud Jaapanisse, selle tõttu peaksid ettevõtted ühisstendile kandideerides arvestama võimalusega, et Eestist inimesed Jaapanisse reisida ei saa. Eesti ettevõtteid ühisstendil peaksid esindama nende Jaapani esindajad/tõlgid/koostööpartnerid vms. Rohkem infot reisimise kohta leiad SIIT!Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast komminukatsiooni- ja turundustegevusi ning tootenäidiste transporti Jaapanisse. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulu.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

FOODEX JAPAN 2022 Eesti ühisstendil osaleb 8 ettevõtet: Artisan Honey OÜ, AS Balsnack International Holding, OÜ Karila, Siidrikoda OÜ, Tactical Solution OÜ, Nostam OÜ, AS A. Le Coq ja LOOV Organic OÜ.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Lisainfo:
Kätrin Aas
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee
www.eas.ee/messid

 

X