Tervishoiualase infotehnoloogia erialamess conhIT 2017

Eksport


Aeg
25. aprill 2017 kuni 27. aprill 2017
Asukoht
Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Karin Alliksaar, Eesti ühisstendi projektijuht, karin.alliksaar@eas.ee, tel: +372 627 9350


EAS kutsub Teid osalema ühisstendil Saksamaal Berliinis 25.-27. aprillil 2017 toimuval messil conhIT 2017.

conhIT on tervishoiualase infotehnoloogia erialamess. 2016. aasta messist võttis osa 451 eksponenti 14-st riigist, külastajate arvuks oli 8894.

Miks osaleda conhIT messil?

Saksamaal töötatakse selle nimel, et võtta vastu e-tervise seadus. Siiani on e-tervise teenused siin just sel põhjusel vähe levinud. Seaduse vastuvõtmine oleks suur samm turu avanemise suunas ja suurepärane võimalus tervishoiualase infotehnoloogia vallas tegutsejatele ka väljastpoolt Saksamaad. Töös on ka elektroonse tervisekaardi lahenduse loomine ning e-retsepti käivitamine. 82% sakslastest kasutab nutitelefone ning aktiivselt tervisealaseid mobiilirakendusi.
Lisaks sakslastele külastab IT-tervishoiu alast tippsündmust Berliinis erialainimesi rohkem kui 40-st riigist üle maailma.

Ühisstendile ootame ettevõtteid, ettevõtluse arendamisega tegelevaid organisatsioone ja ettevõtetega koostööd tegevaid teadus- ja arendusasutusi järgnevatest valdkondadest:

 • tarkvara haiglatele ja rehabilitatsiooniasutustele,
 • IT-lahendused arstipraksistele, laboritele und radioloogiakeskustele,
 • riistvara ja IT-infrastruktuur,
 • kommunikatsioonilahendused,
 • telemeditsiinilahendused,
 • arhiveerimine ja dokumentatsioon,
 • IT-nõustamine,
 • meditsiinitehnika,
 • outsourcing,
 • kvaliteedi-ja teadmusjuhtimine.

ConhIT on jagatud neljaks ürituseosaks:

 • töötusmess,
 • kongress,
 • akadeemiline osa,
 • networking

Mess kõnetab eelkõige IT valdkonna juhte ja spetsialiste, arste ja haiglate juhte, tarkvaratootjaid, hooldusteenuste pakkujaid nii statsionaaris kui ambulatoorses ravis, IT-nõustamisfirmasid ja poliitikuid.
Kongressiosas pannakse messil erilist rõhku praktikale orienteeritud ettekannetele.
Akadeemilist osa juhivad kogenud õppejõud. Nende kaasosalusel otsitakse väikestes gruppides lahendusvõimalusi ja innovaatilisi lähenemisviise ning vastuseid Healthcare IT kõige aktuaalsematele küsimustele.
Networking osa „ConhIT Business Meetings” on ärikohtumisteks mõeldud kontaktbörs, mis on suunatud nii firmadele, ülikoolidele kui uuringuinstituutidele, et valdkonna innovaatilisimad lahendused ja koostööprojektid parimal viisil kokku saaksid.

Messi kodulehekülg on www.conhit.de

Lisainfo: Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: AS Helmes, Nortal AS, Bait Partner OÜ, Tallinna Tehnikaülikool ja Connected Health Cluster.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti.
Lisaks jäävad ettevõtja kanda osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Osalejate arv ühisstendis on piiratud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

X