Tervishoiualase infotehnoloogia erialamess conhIT 2016

Eksport


Aeg
19. aprill 2016 kuni 21. aprill 2016
Asukoht
Berliin
Keel
In English


EAS viib Eesti ettevõtted ühisstendiga Saksamaale Berliinis 19.-21. aprillil 2016 toimuvale messile conhIT 2016.

Kandideerimine ühisstendi on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad AS Helmes, Hansasoft OÜ, Nortal AS, AS Medisoft ja Connected Health klaster (SA Tallinna Teadsupark Tehnopol).

conhIT on tervishoiualase infotehnoloogia erialamess, mis 2016. aastal toimub juba kümnendat korda. 2015. aasta messist võttis osa 388 eksponenti 14-st riigist, külastajate arvuks oli 7464.

Miks osaleda conhIT messil?

Saksamaal töötatakse selle nimel, et võtta vastu e-tervise seadus. Siiani on e-tervise teenused siin just sel põhjusel vähe levinud. Seaduse vastuvõtmine oleks suur samm turu avanemise suunas ja suurepärane võimalus tervishoiualase infotehnoloogia vallas tegutsejatele ka väljastpoolt Saksamaad. Töös on ka elektroonse tervisekaardi lahenduse loomine ning e-retsepti käivitamine. 82% sakslastest kasutab nutitelefone ning aktiivselt tervisealaseid mobiilirakendusi.

Lisaks sakslastele külastab IT-tervishoiu alast tippsündmust Berliinis erialainimesi rohkem kui 40-st riigist üle maailma.

ConhIT on jagatud neljaks ürituseosaks:

  • töötusmees,
  • kongress,
  • akadeemiline osa,
  • networking.

Mess kõnetab eelkõige IT valdkonna juhte ja spetsialiste, arste ja haiglate juhte, tarkvaratootjaid, hooldusteenuste pakkujaid nii statsionaaris kui ambulatoorses ravis, IT-nõustamisfirmasid ja poliitikuid.
Kongressiosas pannakse messil erilist rõhku praktikale orienteeritud ettekannetele.
Akadeemilist osa juhivad kogenud õppejõud. Nende kaasosalusel otsitakse väikestes gruppides lahendusvõimalusi ja innovaatilisi lähenemisviise ning vastuseid Healthcare IT kõige aktuaalsematele küsimustele.
Networking osa „ConhIT Business Meetings” on ärikohtumisteks mõeldud kontaktbörs, mis on suunatud nii firmadele, ülikoolidele kui uuringuinstituutidele, et valdkonna innovaatilisimad lahendused ja koostööprojektid parimal viisil kokku saaksid.

Messi kodulehekülg on www.conhit.deOsalemistingimused

Kandideerimine ühisstendi on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad AS Helmes, Hansasoft OÜ, Nortal AS, AS Medisoft ja Connected Health klaster (SA Tallinna Teadsupark Tehnopol).

Messi külastavatel Eesti ettevõtetel on eelneva kokkuleppe korral võimalus kasutada Eesti stendi kohtumispaigana potentsiaalsete koostööpartneritega.

X