Teadusmahuka ettevõtluse foorumi Big Science Business Forum 2018 näitus

Aeg
26. veebruar 2018 kuni 28. veebruar 2018
Asukoht
Kopenhaagen, Taani
Keel
In English
Korraldaja
Tiiu Treier, projektijuht, Tiiu.Treier@eas.ee, tel: +372 627 9404


EAS kutsub Eesti ettevõtteid osalema rahvusvahelisel teadusmahuka ettevõtluse foorumi Big Science Business Forum näitusel, mis toimub 26.–28.02.2018 Taanis, Kopenhaagenis.

Big Science Business Forum 2018 on esimest korda toimuv teadusmahuka ettevõtluse foorum, mis kaasab paljusid suuri teadusinfrastruktuure Euroopast ja maailmast: teiste hulgas osalevad Euroopa tuumauuringute keskus CERN, Euroopa kosmoseagentuur ESA, Euroopa Lõunaobservatoorium ESO, Euroopa Sünkrotronkiirguse keskus ESRF, Euroopa Neutronkiirguse Allikas ESS, Euroopa röntgenkiirguse keskus European XFEL, Euroopa termotuuma energia keskus F4E ja Institute Laue-Langevin (neutronite teadus ja tehnoloogia) ILL.

Big Science Business Forumi konverentsil on ettevõtetel võimalus saada ülevaade suurte teadusinfrastruktuuride tulevatest hangetest ja nendel osalemise tingimustest. Näitusel osalemine pakub ettevõtjatele võimaluse olla nähtav nii suurtele teadusorganisatsioonidele kui ka teistele foorumit külastavatele teadusmahukatele ettevõtetele.

Foorumi veebilehekülg on https://bsbf2018.org/Osalemistingimused

Näitusele ootame osalema eelkõige ettevõtteid, mis on:

  • tegutsenud vähemalt 3 aastat,
  • orienteeritud ekspordile,
  • võimekusega pakkuda Euroopa teadmusmahukatele ettevõtetele tooteid või teenuseid.

EAS katab kulud, mis on seotud foorumil ja näitusel osalemise, stendipinna rentimise ja paigaldamisega. Ettevõtja kanda jäävad reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Näitusel osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Kandideerimine on lõppenud.

 

Teadusmahuka ettevõtluse foorumil Big Science Business Forum 2018 osalevad: Artec Design OÜ, Bestra Engineering OÜ, Datel AS, Eliko Tehnoloogia Arenduskeskus OÜ, Hedgehog OÜ, Helmes AS, NPM Silmet OÜ, Skeleton Technologies OÜ, Tehnolabor OÜ, Testonica Lab OÜ.

 

 

X