Smart City Live 2020

Eksport


Aeg
17. november 2020 kuni 18. november 2020
Asukoht
Hispaania
Keel
In English
Korraldaja
Kätrin Aas, Eesti ühisstendi projektijuht, katrin.aas@eas.ee, tel: +372 627 9759


Seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ei toimu 2020 aastal Fira de Barcelona poolt korraldatavat Smart City Expo messi, vaid messi asemel korraldatakse  Smart City Live online üritus 17.-18. novemberil 2020.

Ürituse veebilehekülg on www.smartcityexpo.com.

Smart City Live 2020 by Smart City Expo World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Üritusel on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, transport, energia ja jätkusuutlikkus jm.Osalemistingimused

Sel korral Smart City Live 2020 üritusel osalustasu puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks. 

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st
Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud!

Smart City Live 2020 Eesti ühisstendil osalevad: Bikeep OÜ, 1oT OÜ, Astro Baltics OÜ, OÜ Airobot, Bercman Technologies AS, Artec Design LLC, Positium OÜ, Tallinn University of Technology, OÜ Eyevi Technologies ja SKYCORP OÜ.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Lisainformatsioon:
Kätrin Aas
Smart City Live Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9759
Katrin.Aas@eas.ee

 

X