Süsteemne eksport Hiina: viisakusest paindlikuse ja suhtumiseni

Aeg
21. november 2019 kell 08:30 kuni kell 16:00
Asukoht
Metropol SPA Hotel, Tallinn
Keel
In English
Korraldaja
Johanna-Riinu Annuk, Rafael Jimenez


Koolituspäev annab ülevaate oskustest, mis on vajalikud isiklike suhete loomiseks äripartneritega.

Hiinlastega suhtlemine ja probleemide vältimine on seotud kohaliku ärikultuuri mõistmise ja arusaamisega. Antud koolituse eesmärk on seega anda ettevõtetele arusaam ja teadmine Hiina ärikultuuri ja normide kohta. Kuna tegemist on äärmiselt erineva kultuuriga, siis võivad paljudel juhtudel meie kombed kohalikele paista solvavad.  Teadmine, et kella kinkimine ei ole kohalikus kultuuris hea mõte, on vajalik. Käitud solvavalt partnerite suhtes, kui ignoreerid Hiina potentsiaalse kliendi nimekaarti ja pannakse see tagataskusse seda isegi vaatamata.

Tõsiasi on, et hiinlased märkavad selliseid detaile koheselt. Seetõttu on oluline tundma õppida kohalikku ärikultuuri ja sellest tulenevaid oskuseid, mis on Hiina eksportimisel edu saavutamiseks olulised ja Hiina kolleegidega suheldes olulise tähtsusega.

Antud koolitus annab ettevõttele põhjaliku ülevaate vajalikest oskustest ja isiklike suhete loomisest. 

Kandideerimine ettevõtetele on lõppenud. Päevakava

NB! Koolitus toimub inglise keeles.

Tutvu koolituspäeva spiikritega!

Agenda for the 21st of November, 2019 

8:30 – 9.00 Registration and Morning Coffee
9.00 – 11.00 Why You? Approaching the China Market Strategically

Discussions on the peculiarities of China’s market. Then we apply a strategy matrix to creating viable China-specific business plans that account for risks, necessary due diligence, alternative approaches and connecting to national initiatives like ‘Belt and Road’.
(By Mr. Gabor Holch)

11.00 – 11.30                                   Coffee Break
11.30-13.00 What next? An Intercultural Mindset for Your China Business Plan

Comparing the specific features of China with the native cultures of participants. Culture maps will be used to discuss the differences and practical applications in the legal, negotiation, quality management and various other aspects of doing business with China.
(By Mr. Gabor Holch)

13.00-14.00 Lunch Break 
14.00-15.30 Who and How? Productive Habits for Doing Business in China

Turn the attention to the daily running and long-term sustainability of China-facing businesses. Discussions of key elements of success including the choice of key people, working for value and comparative advantage, maintaining standards and learning from challenges.
(By Mr. Gabor Holch)

15.30-16.00 Pitching to Potential Chinese Business Partner
(By Mr. Rafael Jimenez)


Osalemistingimused

Kandideerimine ettevõtetele on lõppenud. 

Süsteemne eksport Hiina koolitusprogramm on ettevõttele tasuta.

Programmi kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi (ERFi) vahenditest. “Süsteemne Eksport Hiina” koolitusprogrammi VTA summa on 3 570€ ettevõtte kohta

Ettevõttele  jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos programmi raames antava toetusega vähese tähtsusega abi ülemmäära 200 000 eurot (maanteetranspordi valdkonna ettevõtetel 100 000 eurot). Loe lähemalt VTAst ja kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki Rahandusministeeriumi lehelt!

 

Johanna-Riinu Annuk
Aasia Infokeskuse nooremprojektijuht
Tel: +372 627 9756
johanna.annuk@eas.ee

X