Süsteemne eksport Hiina: Ettevõtte turundus ja bränding Hiina turul

Aeg
23. jaanuar 2020 kell 08:30 kuni kell 16:00
Asukoht
Swissoteli Tartu seminariruum
Keel
In English
Korraldaja
Johanna-Riinu Annuk, Rafael Jimenez


Koolituspäev annab ülevaate oskustest, mis on vajalikud ettevõtte turundus ja brändingu loomiseks Hiina turul. 

Antud koolitusel tutvustame arvukaid Hiina digitaalseid turunduskanaleid ning kuidas neid kõiki ära kasutada nii enne müüki, müües ja ka pärast müüki. Hiina on digitaalse turunduse valdkonnas palju kaugemale arenenud kui ükski teine riik. Seetõttu annab antud koolitus ülevaate digitaalsetest turundusmeetodidest ning sellega kaasnevatest kuludest. 

Hiina digitaalse turunduse ööpäevaringne lähenemine on midagi enamat võrreldes meie lääne standarditega. Iga detail on oluline, kõik projekteeringud tehakse brändi imago kaudu. Tähtis on näidata usaldust kaubamärgi vastu ja õppida, kuidas Hiina tarbijale seda edastada.
Väga oluline on leida parim viis, meetod, tööriistad, toimingud, reklaamid, mõjutajad ning kanalid mille kaudu teavet kohalikul turul edastada. Selles mängib suuresti rolli ka millised ootused ja võimalused teatud eelarve osas. 

Kandideerimine ettevõtetele on lõppenud. Päevakava

Tutvu koolituse spiikritega!

NB! Koolitus toimub inglise keeles.

Agenda for the 23rd of January, 2020 (TBA) Osalemistingimused

Kandideerimine ettevõtetele on lõppenud. 

Süsteemne eksport Hiina koolitusprogramm on ettevõttele tasuta.

Programmi kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi (ERFi) vahenditest. “Süsteemne Eksport Hiina” koolitusprogrammi VTA summa on 3 570€ ettevõtte kohta

Ettevõttele  jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos programmi raames antava toetusega vähese tähtsusega abi ülemmäära 200 000 eurot (maanteetranspordi valdkonna ettevõtetel 100 000 eurot). Loe lähemalt VTAst ja kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki Rahandusministeeriumi lehelt!

 

Johanna-Riinu Annuk
Aasia Infokeskuse nooremprojektijuht
Tel: +372 627 9756
johanna.annuk@eas.ee

X