Study tour Green Industry and ICT Matchmaking

Aeg
2. märts 2020 kell 07:00 kuni 3. märts 2020 kell 15:30
Asukoht
Sentralen (Øvre Slottsgate 3, Oslo, Norra)
Keel
In English
Korraldaja
Innovation Norway, Enterprise Estonia


Eesti-Norra koostööprogrammi Green ICT raames korraldataval õppereisil pakume Eesti ettevõtetele võimaluse osaleda Innovation Norway poolt korraldataval „Green Industry and ICT Matchmaking“ konverentsil. Konverentsil keskendutakse tööstuse ja rohetehnoloogia ning IKT teemadele ning lisaks on võimalik B2B kohtumistel tutvuda Norra samu valdkondi esindavate ettevõtetega.  Konverentsil saab kuulata ka programmi teemade valdkonnas huvitavaid esitlusi, luua uusi kontakte ning tutvustada oma projektiideed. Lisaks pakub õppereis võimaluse külastada üht ettevõtet (kinnitamisel) Oslo lähistel.

Ootame osalema ettevõtteid, kel on huvi leida partnereid Norrast või edasi arendada juba tekkinud koostöökontakte Eesti-Norra koostööprogrammi Green ICT raames :

  • keskkonnasäästlikumate tootmisprotsesside väljatöötamine ja juurutamine, kasutades automatiseerimist, digitaliseerimist, tööstuslike protsesside ja tehnoloogiate robotiseerimist.
  • tootmise ja tööstuse üldine tõhususe suurendamine.
  • IKT toodete / protsesside / lahenduste uuenduslik arendamine.
  • keskkonnasõbralike toodete / protsesside / lahenduste väljatöötamine IKT komponente kasutades.

Õppereisi ajakava

Konverentsi ajakavaOsalemistingimused

Osalema ootame eelkõige ettevõtteid, kes on:

  • orienteeritud ekspordile,
  • tegevad eelpool nimetatud valdkondades toodete ja teenuste arendamisega,
  • soovi ja võimekusega arendada koostöös Norra ettevõttega välja uusi tooteid, teenuseid või protsesse.

EAS katab kulud, mis on seotud osalemise ja majutusega. Ettevõtja kanda jäävad reisi-, toitlustuse, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste loomise ja transpordiga seotud kulud.

Õppereisil osalejate arv on piiratud.

EASi poolt reisil osalemisega tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Loe lähemalt VTA-st.

VTA on osaleja kohta 1000 eurot.

Kontrolli oma ettevõtte vähese tähtsusega abi (VTA) jääki.

Kandideerimine õppereisile on lõppenud.

 

X