Paadimess Boot 2018

Eksport


Aeg
20. jaanuar 2018 kuni 28. jaanuar 2018
Asukoht
Düsseldorf, Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Eero Raun, Eesti ühisstendi projektijuht, eero.raun@eas.ee, tel: +372 627 9339


EAS viib Eesti ettevõtted ühisstendiga osalema rahvusvahelisel paadimessil Boot 2018, mis toimub 20.-28. jaanuaril 2018.a Düsseldorfis Saksamaal.

Boot Düsseldorf on kasvanud Euroopa suurimaks paadimessiks, mis toimub Saksa rikkaima ja rahvarohkeima liidumaa pealinnas, Reini jõe ääres. See Euroopa suurim mess kõigile veega seotud vaba aja tegevustele ja teenustele kasutab reklaamlauset experience 360° watersports”. Messile tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii ajakirjanikud kui investorid. Jaanuaris 2017 osales messil üle 241 000 külastaja 90 riigist ja üle 1800 eksponendi 68 riigist.

Messi veebilehekülg on: www.boot.de

Eesti ühisstendile on oodatud osalema ettevõtted, mis tegelevad purjepaatide, mootorpaatide, kanuude, jahtide jm väikelaevade ning nendega seonduva varustuse tootmise ja müügiga, samuti erinevate veespordiga seotud toodete ja teenuste pakkumisega.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

 

Boot 2018 Eesti ühisstendil osalevad 10 ettevõtet: ALFA Yacht Production OÜ, Alunaut OÜ, Baltic Industrial OÜ, Barca OÜ, Eysysla Yard OÜ, Lingalaid OÜ, Paadisildade OÜ, Saare Yachts OÜ, Snow & Wakeboard Solutions OÜ, Spinnaker OÜ.

 

Lisainfo:

Eero Raun
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9339
e-post: eero.raun@eas.ee
www.eas.ee/messid

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

X