Paadimess Boot Düsseldorf 2017

Eksport


Aeg
21. jaanuar 2017 kuni 29. jaanuar 2017
Asukoht
Düsseldorf, Saksamaa
Keel
In English


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendile rahvusvahelisel paadimessil boot Düsseldorf 2017.

Boot Düsseldorf on kasvanud Euroopa suurimaks paadimessiks, mis toimub Saksa rikkaima ja rahvarohkeima liidumaa pealinnas, Reini jõe ääres. See on Euroopa suurim mess kõigile veega seotud vaba aja tegevustele ja teenustele. Jaanuaris 2016 osales messil 247 000 külalist 52 riigist ja 1800 eksponenti kokku 17 näitusehallis.

Messi veebileht on www.boot.de.

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Alunaut OÜ, Composite Plus OÜ, Eysysla Yard OÜ, Nord Boats OÜ, Nord Sail Grupp OÜ, Nordtenwest OÜ, Paadisildade OÜ, Polar Yacht Manufactory OÜ, Saare Yachts OÜ, Snow & Wakeboard Solutions OÜ, Spinnaker OÜ.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

X