Paadimess Boot 2022

Eksport


Aeg
22. jaanuar 2022 kuni 30. jaanuar 2022
Asukoht
Düsseldorf, Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Tõnis Pechter, tonis.pechter@eas.ee, tel +372 627 9336


 

EAS ja Eesti Meretööstuse Liit viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga paadimessile Boot 2022, mis toimub Saksamaal Düsseldorfis.

Boot Düsseldorf on Euroopa suurim veespordi- ja paadimess, mis toimub Saksa rikkaima ja rahvarohkeima liidumaa pealinnas, Reini jõe ääres. Messi fookuses on kõik veega seotud vaba aja tegevused ja teenused deviisi all „experience 360° watersports”. Messile tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii ajakirjanikud kui investorid. Jaanuaris 2020 osales messil üle 250 000 külastaja rohkem kui 100 riigist ja 1900 eksponenti 71st riigist. Aastal 2019 tõusis boot selles valdkonnas ametlikult maailma suurimaks messiks.

Messi veebilehekülg on: www.boot.deOsalemistingimused

Ühisstendi korraldamisega tegeleb Eesti Meretööstuse Liit. Eesti Meretööstuse Liidu korraldustasu sõltub messil osalevate ettevõtete arvust, Eesti Meretööstuse Liidu liikmelisusest ja kasutatava stendipinna suurusest. Stendipinna rendikulud kannab EAS.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine messi ühisstendile on lõppenud.

Boot 2022 messi ühisstendil osalevad: Alunaut OÜ, Conectra OÜ, PowerUp Fuel Cells OÜ, Saare Yachts OÜ, Uuniq Boats OÜ, Water Mate Boats OÜ, Veega Grupp OÜ.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

X