Paadimess Boot 2021 UUED KUUPÄEVAD!!

Eksport


Aeg
17. aprill 2021 kuni 25. aprill 2021
Asukoht
Düsseldorf, Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Kätrin Aas, Eesti ühisstendi projektijuht, katrin.aas@eas.ee, tel: +372 627 9759


EAS  ja Eesti Meretööstuse Liit viivad Eesti ettevõtted ühisstendiga osalema rahvusvahelisel paadimessil Boot 2021, mis lükati 3 kuu võrra edasi ning toimub 17.-25. aprillil 2021.a Düsseldorfis Saksamaal.

Boot Düsseldorf on Euroopa suurim veespordi- ja paadimess, mis toimub Saksa rikkaima ja rahvarohkeima liidumaa pealinnas, Reini jõe ääres. Messi fookuses on kõik veega seotud vaba aja tegevused ja teenused deviisi all „experience 360° watersports”. Messile tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii ajakirjanikud kui investorid. Jaanuaris 2020 osales messil üle 250 000 külastaja rohkem kui 100 riigist ja 1900 eksponenti 71st riigist. Aastal 2019 tõusis boot selles valdkonnas ametlikult maailma suurimaks messiks. Messil on stendipinda 220 000 ruutmeetrit kokku 17 hallis.

Messi veebilehekülg on: www.boot.de

Eesti ühisstendile on oodatud osalema ettevõtted, mis tegelevad purjepaatide, mootorpaatide, kanuude, jahtide jm väikelaevade ning nendega seonduva varustuse tootmise ja müügiga, samuti erinevate veespordiga seotud toodete ja teenuste pakkumisega.Osalemistingimused

Boot 2021 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks erandkorras puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks. EAS katab messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud.  Ülejäänud kulud, mis on seotud näiteks ühisstendi projektijuhtimise, näidiste transpordi ning eksponentide enda reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda. 

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2021. aasta ühisstendil osalevad Alunaut, Eysysla Yard, JR Craftyard, PowerUp Fuel Cells, Sihtasutus Hiiumaa Sadamad, Spinnaker, Top Marine, Veega Grupp, Water Mate Boats ja Eesti Meretööstuse Liit.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Lisainfo:

Kätrin Aas
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee 
www.eas.ee/messid

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

 

X